Менше третини вузлів обліку газу на підприємствах Дніпропетровщини обладнані модемами

Понеділок, 11 лютого 2019 —
У Дніпропетровській області налічується 5242 підприємств. З них тільки 28% оснащені обладнанням для дистанційної передачі даних з вузлів обліку газу.
На сьогоднішній день на підприємствах Дніпропетровської області налічується близько 3,7 тис. лічильників газу, які не обладнані для дистанційної передачі даних. Переважно це невеликі компанії і об'єкти комунально-побутової сфери.

У липні минулого року НКРЕКП продовжила терміни встановлення приладів дистанційної передачі даних до травня 2019 року. Але за умови надання гарантійного листа, в якому компанії письмово підтвердили виконання своїх зобов'язань в строк."Процедура встановлення необхідного обладнання займає від місяця до трьох. Закликаємо власників не затягувати цей процес, і звернутися в Центри обслуговування клієнтів із заявою про замовлення на виготовлення проекту для зміни в технічній документації з раніше отриманими технічними умовами", - говорить директор технічний ПАТ "Дніпропетровськгаз" Сергій Бачурін.

Всі консультації з встановлення засобів дистанційної передачі даних можна отримати в Центрах обслуговування клієнтів, що діють в кожному відділенні ПАТ "Дніпропетровськгаз" або в Контакт-центрі ПАТ "Дніпропетровськгаз" за телефонами: (056) 78 70 104 або (067) 00 90 104. Технічні вимоги до обладнання та зразки документів можна подивитися на сайті компанії.

Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ "Дніпропетровськгаз" є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області. На сьогодні рівень газифікації регіону становить 89%.

Природний газ отримують більш ніж 600 тисяч сімей та 2,3 тис. підприємств, установ і організацій. Компанія посідає друге місце з розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України.

Обсяги розподілу складають близько 1,7 мільярдів кубометрів газу на рік. ПАТ "Дніпропетровськгаз" - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області.

Щорічно до бюджетів усіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

powered by lun.ua