Национальный форум профсоюзов Украины

Профспілки отримали статистику заборгованостей по «лікарняних»
Найбільшими боржниками по виплаті допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності є області, де декларується найбільше економічне зростання, що створює загрози для створення в Україні соціально орієнтованої моделі економіки, - йдеться у коментарі голови Національного форуму профспілок України Мирослава Якібчука за результатами відповіді на інформаційний запит до Державної служби статистики щодо заборгованості із виплат працівникам економічно активних підприємств у зв’язку з тимчасової втратою працездатності.
У влади вибір – або всеукраїнський круглий стіл, або репресії, - профспілки
Влада повинна ініціювати Всеукраїнський круглий стіл, присвячений проблемам соціальних пільг, саме відсутність прозорої соціальної політики і є причиною масштабних акцій протесту, - йдеться у заяві Національного форуму профспілок України.
Ветерани та профспілки «силовиків» створили Координаційну раду
Створена у Києві Координаційна рада втілюватиме оперативні та стратегічні заходи по захисту соціальних прав працівників силових структур та визначатиме формат участі ветеранів силових структур у акціях протесту. Перші акції відбудуться 6 грудня – у День збройних сил України.

Про це заявляє прес служба Національного форуму профспілок України.
Заборгованість по пенсіях «чорнобильцям» та «дітям війни» до кінця 2013 року може скласти 50-52 млрд. грн.- профспілки
Поки влада не відмовиться на законодавчому рівні від своїх боргових зобов’язань, профспілки закликають тих, кому заборгував Уряд соціальні виплати, негайно звертатися до судів, - про це йдеться у заяві голови Національного форуму профспілок України Мирослава Якібчука.
Виплата лікарняних дискримінуватиме молодь, - профспілки
В Україні залишається проблема дискримінації окремих категорій громадян під час виплати лікарняних, - про це заявляє прес служба Національного форуму профспілок України (НФПУ).
НФПУ: Уряд та ФПУ хочуть заморозити бідність ще на 1 рік
Національний форум профспілок України закликає профспілки не погоджуватись та вимагати продовження переговорів між робочою групою профспілок, урядом і роботодавцями про визначення в проекті держбюджету-2012 розмірів прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати і розміру базового тарифу єдиної тарифної сітки для працівників бюджетної сфери з урахуванням вимог Конституції та законів України.
Профспілки вимагають у Президента вето на пенсійну реформу
«Положення про так звану Пенсійну реформу порушують не лише юридичні, а і моральні норми українського суспільства, - йдеться у зверненні Національного форуму профспілок України до Президента України, підписаному його головою Мирославом Якібчуком.

«Проект закону "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" прямо порушує ст. 22 Конституції, яка забороняє звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод при ухваленні нових законів або внесенні змін до чинних законів. Так звана Пенсійна реформа звужує права та свободи понад 14 мільйонів працівників, які регулярно сплачують внески до Пенсійного та інших фондів та більше ніж 5-ти мільйонів, які не регулярно сплачують внески до цих же фондів. Таким чином, Пенсійна реформа прямо порушує права понад 20-мілйьонів громадян України», - йдеться у заяві.
Профспілки пропонують негайно запровадити механізми захисту Пенсійних фондів від інфляції та корупції
Після ухвалення Пенсійної реформи в Україні має бути негайно створений Страховий фонд, який має убезпечити пенсіонерів на випадок банкрутства державних накопичувальних фондів в умовах нинішньої високої інфляції та корупції , - заявив голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук.

Про це йдеться у повідомленні прес служби НФПУ.
Легалізація зарплат можлива лише за умови зниження тиску на фонд зарплати, - профспілки
Якщо легалізація заробітних плат відбуватиметься винятково поліцейськими методами, це призведе до подальшого скорочення виробництва. За нашими підрахунками, цю адміністративну «легалізацію» в стані витримати трохи більше чверті великих та стабільних українських підприємств, - заявив голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук, коментуючи доручення Президента уряду підготувати законопроекти щодо легалізації заробітної плати.

Про це йдеться у повідомленні прес служби НФПУ.
Останній шанс скорегувати пенсійну реформу: пропозиції профспілок, експертів та політиків
23 червня 2011 р., в інформагентстві «УНІАН» відбувся круглий стіл на тему: «Останній шанс скорегувати пенсійну реформу: пропозиції профспілок, експертів та політиків», організований Національним форумом профспілок України.

Під час роботи учасники запропонували кроки щодо збільшення надходжень по Пенсійного фонду, зменшення корупції у системі пенсійного забезпечення та конкретні механізми підтримки верств населення, які насамперед постраждають від запровадження Пенсійної реформи.
Профспілки востаннє запропонують депутатам змінити Пенсійну реформу
Завтра, у Києві під час круглого столу профспілки та експерти оприлюднять вимоги до змін Пенсійної реформи, які, на їх думку, зможуть послабити негативні соціальні наслідки Пенсійної реформи.

Про це повідомляє прес-служба Національного форуму профспілок України.
Профспілки закликають не голосувати за нову редакцію Пенсійної реформи
У новій версії Пенсійної реформи, запропонованої Урядом, не враховані основні зауваження, висловлені профспілками, а саме – не створені три базові механізми пенсійної реформи: по-перше, не запропоновані нові механізми наповнення Пенсійного фонду, по-друге, не створені механізми збереження пенсійних грошей та, по-третє, не озвучені способи знищення корупції у системі пенсійного забезпечення

Про це йдеться у спеціальній заяві Національного форуму профспілок України, підписаній його головою Мирославом Якібчуком.
Профспілки пропонують Президенту ініціювати Закон про списання боргів громадян
Підписані Президентом законопроекти, згідно з яким недержавним підприємствам паливно-енергетичного комплексу (ПЕК) списується майже 25 млрд грн боргу суперечить будь-яким принципам соціальної справедливості. Аби відновити ці принципи Україні потрібен закони, які списують борги громадян за житлово-комунальні послуги та гарантують ліквідацію заборгованості по зарплатам.

Про це йдеться у повідомленні прес служби НФПУ
Зарплати та пенсії мають бути принаймні 3900 гривень
Мінімальна зарплата та пенсія мають становити, принаймні 3800-3900 грн., аби відповідати реальному прожитковому мінімуму.

Про це повідомляє прес-служба Національного форуму профспілок України.
Міліція називає рейдерів та убивць «робітниками заводу», - профспілки
Профспілка «Трудящі» та НФПУ звернулася до Вінницької обласної прокуратури та міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова з вимогою негайно втрутитися у ситуацію, яка склалася після спроби захоплення Кирсанівського цукрового заводу.

Про це повідомляє прес-служба Національного форуму профспілок України.
Підпишіться на наші повідомлення!