Дочку Джарти "працевлаштували" на митниці у "Борисполі"

Вівторок, 15 листопада 2011, 20:15

23-річна дочка покійного прем'єр-міністра Криму Василя Джарти Ольга призначена на посаду заступника начальника митниці аеропорту "Бориспіль".

Ця інформація розміщена на офіційному сайті Київської облдержадміністрації.

Водночас, безпосередній керівник Ольги Джарти - начальник митниці аеропорту Володимир Григор'єв - відмовився коментувати її призначення, а також озвучити дату, коли у нього з'явилася vip-заступниця.

"Телефонуйте до центрального апарату. Коментарі з цього приводу ми не маємо права давати", - передала "Коментарям" його слова секретар.

У свою чергу перший заступник начальника митниці Сергій Наумов підтвердив, що Джарти працює заступником начальника митниці та "є учасником нарад", проте з якого часу займає цю посаду, йому сказати було важко.

"Навіщо вам ця інформація потрібна? Я не кадрова служба, я не знаю, з якого періоду вона працює. Повірте, таку інформацію я в голові не тримаю, вона мені ні до чого", - сказав він.

Робочий телефон самої Джарти з 13.00 до 15.00 не відповідав.

"Вона, напевно, вийшла", - припустила секретар в приймальні митниці.

Як відомо, старша сестра Ольги, 31-річна Вікторія Джарти також зробила запаморочливу кар'єру.

У 2008 році вона була призначена на посаду судді Господарського суду Донецької області строком на п'ять років відповідним указом президента Віктора Януковича.

8 квітня 2010 року була переведена на посаду судді Господарського суду Києва, а в травні 2011 року стала заступником голови Госпсуду Києва.

Нагадаємо, ім'я Ольги Джарти засвітилося у скандальному ДТП.

За версією "Сегодня", у Bentley, який протаранив 8 авто на Хрещатику ввечері в четвер, сиділа саме вона.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!