АвтоМайдан приїхав у центр Києва

П'ятниця, 25 березня 2011, 14:39
На Європейську площу у Києві прибули близько 80 автомобілів - учасників АвтоМайдану.

Як повідомляє УНІАН, після того, як всі учасники протестного автопробігу, як зі Східної, так і з Західної України, зібрались перед "Українським домом", розпочався мітинг підприємців.

Участь в акції протесту беруть близько 500 підприємців та їх прихильників.

Також на акції присутні депутати від БЮТ Наталія Королевська, Михайло Волинець, деякі інші політики та громадські діячі.

Крім того, у центрі Києва їздить близько двадцяти машин із символікою "Партії Регіонів".

Як відомо, всеукраїнський автомобільний марш протесту стартував 21 березня одночасно з Заходу і Сходу України - зі Львова та Луганська - під гаслом: "Відбери у олігархів Україну, поверни її громадянам!".

Своєю акцією учасники автопробігу закликають захистити Конституцію, зупинити економічні репресії і соціальні експерименти під виглядом реформ, створити умови для розвитку підприємництва та економіки України.

Раніше організатори АвтоМайдану просили громадян не піддаватися на провокації і не здійснювати жодних протизаконних дій.

Вони також попереджали про наміри привнести в акцію політичні вимоги і просили не допустити цього.

За інформацією джерел "Української правди", Королевська цього тижня влаштувала піар-акцію з залученням ЗМІ під час передачі вимог підприємців до адміністрації президента.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Підпишіться на наші повідомлення!