Клюєв хоче покращити якість інвестпроектів

П'ятниця, 6 серпня 2010, 14:03

Уряд створить систему для кардинального підвищення якості підготовки інвестиційних проектів.

Про це заявив перший віце-прем‘єр-міністр Андрій Клюєв на засіданні Урядового комітету з питань розвитку галузей економіки та науково-інноваційної політики, повідомляє прес-служба Кабміну.

За інформацією прес-служби, на засіданні опрацьовано кілька документів щодо підготовки та реалізації інвестиційних проектів.

Зокрема, йдеться про проект постанови Кабінету міністрів "Про запровадження системи підготовки та відбору інвестиційних проектів в реальному секторі економіки з метою залучення коштів для їх реалізації та надання державних гарантій за запозиченнями, залученими для їх фінансування".

Документ спрямований на впровадження комплексного підходу до визначення державних пріоритетів інвестування, забезпечення єдиних принципів взаємодії центральних органів виконавчої влади у ході проведення конкурсних відборів інвестпроектів.

Проект постанови також встановлює принцип "єдиного вікна" для подання суб‘єктами господарювання всіх форм власності, що мають намір взяти участь у конкурсі проектних пропозицій.

Для реалізації цього принципу розроблений проект закону "Про підготовку та реалізацію інвестиційних проектів за принципом "єдиного вікна", який також опрацьовувався на засіданні Урядового комітету.

За словами першого віце-прем‘єра, важливо максимально спростити адміністративні формальності в процесі підготовки інвестпроектів.

Єдиний уповноважений органи влади - Державне агентство з інвестицій та розвитку - має взаємодіяти зі всіма іншими органами влади та установами в інтересах інвесторів для прискорення реалізації інвестиційних, інноваційних або інфраструктурних проектів, сказав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!