АТ "Львівгаз"

АТ "Львівгаз" повністю завершило процедуру анбандлінгу
АТ "Львівгаз" вийшов із засновників компанії-постачальника ТОВ "Львівгаз Збут".
АТ "Львівгаз" попереджає про загрозу відключення газопостачання бюджетних установ в новостворених ОТГ
1 січня 2021 року втратять чинність договори на розподіл природного газу з низкою виконавчих органів місцевих рад. Їх правонаступники досі не уклали відповідні договори з Операторами ГРМ. Це ставить під загрозу постачання газу до бюджетних установ в новому році.
"Львівгаз" виявив крадіжку газу спиртзаводом
Вузлівський спиртзавод Львівської області здійснював незаконний відбір газу. Факт крадіжки газу виявили працівники служби економічної безпеки АТ "Львівгаз". Як з’ясувалося, на підприємстві зірвали пломби на кранах і використовували газ по обхідній лінії. Порушення вже зафіксовано слідчо-оперативною групою Національної поліції у Львівській області.
Для споживачів газу Львівщини розроблена експрес-реєстрація в онлайн сервісі 104.ua
Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому у ці складні для всіх нас часи, в АТ "Львівгаз" екстрено розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua Тепер щоб скористатися онлайн сервісами, достатньо дзвінка зі смартфону до контакт-центру АТ "Львівгаз" тел. 067 21 77 104 і ваш Особистий кабінет буде створений автоматично.
Cпоживачі Львівщини з автономним опаленням заплатять за доставку газу менше
Домогосподарства Львівської області в першому кварталі 2020 року зменшать витрати за розподіл газу в порівнянні з опалювальним періодом минулого року. Адже щомісячний платіж за доставку газу тепер відтепер рівномірний впродовж всього року.
Новий тариф на розподіл для АТ "Львівгаз" у 2,5 рази менший собівартості доставки газу споживачам
Прийнятий НКРЕКП тариф на доставку для АТ "Львівгаз" у 2,5 рази менший собівартості доставки газу споживачам регіону. Таке рішення державного регулятора призведе до того, що в 2020 році збитки АТ "Львівгаз" складуть 607,9 млн грн. 
Через самовільне втручання у багатоповерхівці Львова стався вибух газу
21 грудня, близько 13:00 години, у Львові по вул. Шевченка, 60, у квартирі на 12 поверсі дванадцятиповерхового житлового будинку стався вибух газоповітряної суміші.
Контакт-центр "Львівгазу" опрацював майже 5 млн звернень
Від початку року оператори Контакт-центру "Львівгазу" опрацювали 4,9 млн звернень споживачів газу Львова та області. Найбільше звернень стосується звірки стану особового рахунку та консультації щодо рахунків за спожитий газ.
У Львівській області 32 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон
Станом на 12 вересня у Львівській області нараховується 32 виробників тепла, які не включені до реєстру жодного з постачальників  природного газу. Вони мають забезпечувати теплом взимку близько 50 тис. домогосподарств, а також школи та дитсадки. Відповідно до законодавства, АТ "Львівгаз" не має права здійснювати доставку газу таким споживачам.
"Львівгаз" втрачає кваліфіковані кадри через низькі зарплати
За 7 місяців з "Львівгазу" звільнились 200 працівників. Причина втрати кваліфікованих кадрів – низькі зарплати. Така ситуація спричинена "замороженими" тарифами на розподіл газу, котрі від кінця 2016 року не переглядає НКРЕКП.
Споживання газу на Львівщині зменшилось на 25%
Обсяги споживання газу у Львівській області зменшуються. Від початку року АТ "Львівгаз" протранспортувало 605,7 млн куб. м, а це на 152,3 млн куб. м (25%) менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Від початку року контакт-центр Львівгазу опрацював 1,4 млн звернень споживачів
За 5 місяців поточного року оператори Контакт-центру АТ «Львівгаз» опрацювали 1,4 млн звернень споживачів газу Львівщини. Найчастіше клієнти звіряють особовий рахунок та консультуються щодо рахунків за спожитий газ.
На Львівщині 1,7% від усіх споживачів газу уклали договори на техобслуговування внутрішньобудинкових мереж
Від 1 січня 2019 року власники, балансоутримувачі чи управителі будинків самостійно можуть обирати підрядну компанію, котра буде здійснювати обслуговування газових приладів та газових мереж всередині будинків.
Підпишіться на наші повідомлення!