АТ "Львівгаз"

"Львівгаз" виявив крадіжку газу спиртзаводом
Вузлівський спиртзавод Львівської області здійснював незаконний відбір газу. Факт крадіжки газу виявили працівники служби економічної безпеки АТ "Львівгаз". Як з’ясувалося, на підприємстві зірвали пломби на кранах і використовували газ по обхідній лінії. Порушення вже зафіксовано слідчо-оперативною групою Національної поліції у Львівській області.
Для споживачів газу Львівщини розроблена експрес-реєстрація в онлайн сервісі 104.ua
Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому у ці складні для всіх нас часи, в АТ "Львівгаз" екстрено розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua Тепер щоб скористатися онлайн сервісами, достатньо дзвінка зі смартфону до контакт-центру АТ "Львівгаз" тел. 067 21 77 104 і ваш Особистий кабінет буде створений автоматично.
Cпоживачі Львівщини з автономним опаленням заплатять за доставку газу менше
Домогосподарства Львівської області в першому кварталі 2020 року зменшать витрати за розподіл газу в порівнянні з опалювальним періодом минулого року. Адже щомісячний платіж за доставку газу тепер відтепер рівномірний впродовж всього року.
Новий тариф на розподіл для АТ "Львівгаз" у 2,5 рази менший собівартості доставки газу споживачам
Прийнятий НКРЕКП тариф на доставку для АТ "Львівгаз" у 2,5 рази менший собівартості доставки газу споживачам регіону. Таке рішення державного регулятора призведе до того, що в 2020 році збитки АТ "Львівгаз" складуть 607,9 млн грн. 
Через самовільне втручання у багатоповерхівці Львова стався вибух газу
21 грудня, близько 13:00 години, у Львові по вул. Шевченка, 60, у квартирі на 12 поверсі дванадцятиповерхового житлового будинку стався вибух газоповітряної суміші.
Контакт-центр "Львівгазу" опрацював майже 5 млн звернень
Від початку року оператори Контакт-центру "Львівгазу" опрацювали 4,9 млн звернень споживачів газу Львова та області. Найбільше звернень стосується звірки стану особового рахунку та консультації щодо рахунків за спожитий газ.
У Львівській області 32 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон
Станом на 12 вересня у Львівській області нараховується 32 виробників тепла, які не включені до реєстру жодного з постачальників  природного газу. Вони мають забезпечувати теплом взимку близько 50 тис. домогосподарств, а також школи та дитсадки. Відповідно до законодавства, АТ "Львівгаз" не має права здійснювати доставку газу таким споживачам.
"Львівгаз" втрачає кваліфіковані кадри через низькі зарплати
За 7 місяців з "Львівгазу" звільнились 200 працівників. Причина втрати кваліфікованих кадрів – низькі зарплати. Така ситуація спричинена "замороженими" тарифами на розподіл газу, котрі від кінця 2016 року не переглядає НКРЕКП.
Споживання газу на Львівщині зменшилось на 25%
Обсяги споживання газу у Львівській області зменшуються. Від початку року АТ "Львівгаз" протранспортувало 605,7 млн куб. м, а це на 152,3 млн куб. м (25%) менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Від початку року контакт-центр Львівгазу опрацював 1,4 млн звернень споживачів
За 5 місяців поточного року оператори Контакт-центру АТ «Львівгаз» опрацювали 1,4 млн звернень споживачів газу Львівщини. Найчастіше клієнти звіряють особовий рахунок та консультуються щодо рахунків за спожитий газ.
На Львівщині 1,7% від усіх споживачів газу уклали договори на техобслуговування внутрішньобудинкових мереж
Від 1 січня 2019 року власники, балансоутримувачі чи управителі будинків самостійно можуть обирати підрядну компанію, котра буде здійснювати обслуговування газових приладів та газових мереж всередині будинків.
Підпишіться на наші повідомлення!