Держава монетизувала пільги для близько 48 тис. споживачів газу Волині

Четвер, 12 грудня 2019 —
З 1 жовтня для  майже 48 тис. споживачів газу Волинської області змінився порядок надання державних пільг – вони монетизовані. Відтепер кошти державної допомоги отримують пільговики, а не компанії, що надають комунальні послуги.
Із жовтня кошти за пільги споживачі газу отримують двома способами: або готівкою на руки, або безготівково в Ощадбанк. Тому надалі  платіж за спожитий природний газ нараховується їм у повному обсязі без врахування пільгової знижки.

"Частина пільговиків отримують допомогу готівкою, відповідно до заяв, які вони подали в структурні підрозділи з питань соціального захисту населення  до 15 жовтня. Такі пільговики мають самостійно та повністю розрахуватись за спожитий газ", – розповідає директор ТОВ "Волиньгаз збут"  Микола Тищук.

Усі інші пільговики отримують безготівкові кошти державної допомоги на рахунки в Ощадбанку. Суму пільги в оплату за газ за них перераховує AT "Ощадбанк". При цьому банк інформує споживача про цю оплату sms-повідомленням, та не утримує комісію за цю операцію. Решту платежу за газ, як і раніше, такі пільговики сплачують самостійно.

Зі свого боку ТОВ "Волиньгаз збут" нагадує про те, що в разі виникнення заборгованості на суму більше 340 грн органи соцзахисту мають припинити нарахування субсидії.

Інформація ТОВ "Волиньгаз Збут"

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!