ТОВ "Волиньгаз Збут"

Під час карантину за газ платять лише 67% клієнтів "Волиньгаз Збуту"
Під час карантину платежі за газ на Волині зменшились на чверть. Загальний борг волинян у квітні 2020 року становить майже 470 млн грн.
44% клієнтів "Волиньгаз збуту" боргують за спожитий газ
Станом на 1 квітня 2020 року заборгованість за газ мають біля 44 % клієнтів ТОВ "Волиньгаз збут". Загальний розмір заборгованості за послуги газопостачання побутових споживачів Волині становить  434,5 млн. грн.
Майже 10 тисяч клієнтів "Волиньгаз збуту" отримали повідомлення про припинення поставок газу
Станом  на 1  березня 2020 року заборгованість за  газ клієнтів "Волиньгаз  збуту" становить  понад   450 млн.грн.  Це на 30 % менше, ніж минулоріч. Неплатежі за газ скоротились завдяки ефективній роботі компанії з боржниками.
За спожитий газ клієнти "Волиньгаз збуту" боргують майже 500 млн грн
Станом на 1 лютого 2020 року побутові споживачі Волині заборгували ТОВ "Волиньгаз збут" 500 млн грн. Найбільші неплатежі за газ у Луцьку, та серед отримувачів вже монетизованих субсидій.
Майже мільйон звернень опрацювали оператори контакт-центру "Волиньгаз збуту"
У 2019 році оператори Контакт-центру "Волиньгаз збуту" опрацювали 0,98 млн звернень споживачів газу Волині.
Держава монетизувала пільги для близько 48 тис. споживачів газу Волині
З 1 жовтня для  майже 48 тис. споживачів газу Волинської області змінився порядок надання державних пільг – вони монетизовані. Відтепер кошти державної допомоги отримують пільговики, а не компанії, що надають комунальні послуги.
Цьогоріч новими клієнтами ТОВ "Волиньгаз збут" стали ще 1,9 тис. волинян
На Волині збільшилась кількість користувачів газом. За 10 місяців 2019 року року майже 1900 мешканців Волинської області обрали своїм постачальником ТОВ "Волиньгаз збут". Наразі загальна кількість побутових споживачів газу в області сягнула майже 250 тис., левова частка яких – клієнти з обласного центру та найбільших міст області.
Волиняни можуть купити газ на всю зиму за літньою ціною
Уперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м.
Бюджетники Волині заборгували за газ більше 2 млн гривень
Неплатежі за газ бюджетних установ, що є клієнтами ТОВ "Волиньгаз збут", становить 2,4 млн грн. Через несплату за спожитий газ припинено газопостачання 2 бюджетним установам.
Майже 6 тис.  волинян передають показники та сплачують за газ через Viber
Чат-бот 7104ua у месенджері Viber функціонує вже 5 місяців.
Нові сервіси "Волиньгаз збуту" дозволяють керувати кількома особовими рахунками
ТОВ "Волиньгаз збут" розширив можливості онлайн- сервісів. За допомогою чат-боту у Viber 7104ua, мобільних додатків 104 Mobile, 104 Mobile Light для смартфонів і iPhone можна керувати п’ятьма особовими рахунками
Кожен п’ятий клієнт "Волиньгаз збуту" користується Особистим кабінетом
За три роки, відколи запроваджено сервіс Особистий кабінет на сайті 104.ua, темпи приросту його користувачів збільшуються.  Упродовж  2018 року кількість реєстрацій в Особистому кабінеті зросла майже на 50%.
"Волиньгаз збут" на 35 % зменшив ціну газу для комерційних споживачів
ТОВ "Волиньгаз збут" зменшив ціну природного газу для комерційних споживачів на 35%. Завдяки зменшенню ціни понад 1500 тис. бізнес-клієнтів ТОВ "Волиньгаз збут" отримали можливість заощадити витрати на енергоносії.
На Волині вдвічі збільшилося використання онлайн-сервісів при сплаті за газ
У 2018 році понад 100 тис. споживачів газу на Волині розрахувались за спожите блакитне паливо за допомогою онлайн-платежів. У порівнянні з 2017 роком кількість електронних розрахунків збільшилась удвічі
ТОВ "Волиньгаз Збут": рахунки за газ не містять субсидії та підлягають повній оплаті грошима  
У зв`язку з монетизацією субсидії рахунки за спожитий у лютому газ не містять субсидії. Отримавши субсидію грошима, клієнти "Волиньгаз Збуту" мають  оплатити за спожите блакитне паливо в повному обсязі.  Субсидійні кошти за лютий громадяни отримають у березні, за березень — у квітні, а за квітень — у травні.
Підпишіться на наші повідомлення!