Понад 190 мільйонів гривень боргують споживачі Рівненщини за газопостачання.

Четвер, 31 жовтня 2019 —
На початок опалювального сезону, завдяки наполегливій роботі із неплатниками "РІВНЕГАЗ ЗБУТУ", заборгованість за газ зменшилась на 26%.
Станом на 01 жовтня клієнти ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" боргують понад 190 млн грн. за спожитий газ. Майже 100 % заборгованості перед ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" - це нарахування, не сплачені побутовими споживачами.

"Від своєчасної та повної оплати послуг залежить безперебійність та безпека постачання газу в регіоні. З настанням холодів обсяги споживання газу зростають. Відповідно зростуть також нарахування. Питання розрахунків у опалювальний сезон стоїть особливо гостро і ми намагаємося робити все, аби споживачі почували себе затишно у своїх домівках і своєчасно розраховувалися за спожиті послуги. В іншому разі нам доведеться припиняти газопостачання".
- Наголошує директор ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" Леонід Кошельник.

Лише у вересні товариство направило боржникам 3,3 тис. повідомлень на відключення газопостачання та попереджень про заборгованість за спожитий природний газ.

З початку року до суду подано понад 196 позовів про стягнення заборгованості за спожитий газ на загальну суму 2,9 млн грн.
Через наявні борги у вересні вимушено припинене постачання газу 96 споживачам, а з початку року – 1104 споживачам.

Аби не довелося вдаватися до крайніх заходів, "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" пропонує клієнтам укладати з товариством договір реструктуризації боргу і складати графік його погашення. З цією метою споживачі газу можуть звернутися до центрів обслуговування клієнтів за місцем проживання.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!