ТОВ "Рівнегаз Збут"

У жовтні споживачі Рівненщини використали понад 80 тисяч кубометрів акційного газу
Ощадливі споживачі ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" почали використовувати акційні кубометри блакитного палива, яке придбали в рамках акції "Твоя енергонезалежність".
ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" пропонує разом з газом купувати й електроенергію
До уваги представників малого та середнього бізнесу Рівненщини і не тільки. Відтепер електроенергію можна купувати в ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ".
ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ": не відкладайте на потім оплату за газ
Шановні споживачі, ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" нагадує про необхідність вчасних розрахунків за спожитий газ.
Рівень розрахунків "Рівнегаз Збут" перед "Нафтогазом" становить 145%
В грошовому еквіваленті сума оплати за поставки блакитного палива на Рівненщину за січень-липень 2020 року для НАК "Нафтогаз" склала майже 405 млн грн. Про це розповів директор ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" Леонід Кошельник.
Ощадливі споживачі Рівненщини купують газ на зиму влітку
ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" пропонує своїм клієнтам взяти участь в акції "Твоя енергонезалежність" і зарезервувати для себе необхідний об’єм природного газу ще до настання холодів.
Акція "Твоя енергонезалежність" від "РІВНЕГАЗ ЗБУТ": газ на зиму за літніми цінами
"РІВНЕГАЗ ЗБУТ" відкриває підписку на другий сезон акції "Твоя енергонезалежність", за допомогою якої споживачі можуть зекономити кошти, купивши газ для опалювального сезону за акційними літніми цінами.
Кожен четвертий боржник РІВНЕГАЗ ЗБУТ звертається задля укладення договору реструктуризації боргу
Станом на 1 липня поточного року заборгованість населення Рівненщини перед підприємством-постачальником природного газу ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" склала 183 млн 721 тис гривень.
"РІВНЕГАЗ Збут" розробив наступний онлайн-сервіс для клієнтів
ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" відкрив вже п’ятий онлайн-сервіс для побутових споживачів газу  - чат-бот 7104ua у месенджері Telegram. Наразі онлайн-сервісами компанії користується близько 98 тис. родин Рівненської області.
Понад 78% учасників акції "Твоя енергонезалежність"  залишили акційні кошти для подальшої оплати за газ
На 28 травня майже 1,6 тисяч учасників акції "Твоя енергонезалежність" на Рівненщині перевели залишки невикористаних акційних коштів на особові рахунки в ТОВ "Рівнегаз Збут".
Кожен третій клієнт ТОВ "Рівнегаз Збут" боргує за спожитий газ
Загальний борг споживачів ТОВ "РІВНЕГАЗ  ЗБУТ"  у квітні 2020 року становить майже 221,2 млн грн. Тобто кожен третій споживач має борг за надані послуги.
"РІВНЕГАЗ ЗБУТ" повертає кошти учасникам акції "Твоя енергонезалежність"
ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" почав повертати залишки невикористаних коштів всім учасникам акції "Твоя енергонезалежність", яка тривала з жовтня 2019 по березень 2020 року. Щоб отримати залишок коштів, необхідно написати заяву.
Клієнти ТОВ "Рівнегаз Збут" отримали швидку реєстрацію в 0собистому кабінеті
Експрес-реєстрація в онлайн сервісі стала доступною для кожного споживача газу у Рівненській області. 
Споживання газу на Рівненщині зменшилось на 17% - ТОВ "Рівнегаз Збут"
Споживання газу у Рівненській області у січні-лютому поточного року зменшилось на 17 %,  порівняно з аналогічним періодом 2019 року. Зменшення споживання газу пов’язане з аномально теплою зимою.
72% клієнтів "Рівнегаз Збуту" боргують за спожитий газ
Станом на 1 лютого 2020 року заборгованість за газ мають понад 72% клієнтів ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ". Загальний розмір заборгованості за послуги газопостачання побутових споживачів Рівненщини становить 294 млн. грн.
Клієнти "Рівнегаз збут" кожен сьомий платіж за газ здійснюють через інтернет
У 2020 році для споживачів природного газу ТОВ "Рівнегаз Збут" діє п’ять платіжних онлайн-сервісів. Завдяки цьому клієнти у Рівненській області отримали можливість вибору найзручнішого сервісу, а також оплати за газ без комісії. У 2019 році понад 42 тисячі клієнтів оплачували за газ через онлайн.
Підпишіться на наші повідомлення!