Майже 5 тисяч суб’єктів господарювання Вінниччини забезпечують належне обслуговування власних газових мереж

Четвер, 3 жовтня 2019 —
Суб’єкти господарювання Вінниччини, які споживають природний газ, забезпечують належне технічне обслуговування власних газових мереж.
В регіоні нараховується понад 4,8 тис. таких споживачів. З них на 3,3 тис. об’єктів обслуговування мереж на договірних засадах здійснює АТ "Вінницягаз".

Газові мережі діючих підприємств, установ та організації регіону, які споживають природний газ, охоплені технічним обслуговуванням відповідно до вимог чинного законодавства, на умовах вільного ринку.

Компанія постійно взаємодіє з кожним клієнтом.

"По кожному об’єкту складені акти розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності. Таким чином чітко визначена точка, до якої за стан мереж відповідають власники, та де починається зона відповідальності Оператора ГРМ" - пояснює директор з капітального будівництва Василь Яворовський.

Технічне обслуговування систем газопостачання передбачає їх огляд, приладове обстеження, перевірку та випробування на щільність, перевірку роботи засобів безпеки, усунення витоків і технічне обслуговування складових систем газопостачання (газопроводів, відключаючих пристроїв, ізолюючих фланцевих з'єднань, газорегулюючого та газоспоживаючого обладнання)тощо.

АТ "Вінницягаз" звертає увагу усіх  суб’єктів господарювання, які мають намір газифікувати власні об’єкти або уже перебувають в стадії газифікації, на необхідності забезпечення належного технічного обслуговування мереж.

Послуги надаються на умовах вільного ринку.

Належне технічне обслуговування мереж – запорука надійного та безпечного газопостачання.

Довідка:


Основною сферою діяльності АТ "Вінницягаз" є розподіл природного газу.

На сьогодні рівень газифікації Вінниччини становить 54 %. Природний газ отримують 450 тис. сімей і майже 4,8 тис. підприємств, установ і організацій.

Обсяги розподілу становлять  781 978, 504 тис. кубометрів природного газу на рік. АТ "Вінницягаз" входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області.

У 2018 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 73 мільйони гривень.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!