За п'ять місяців 2019 року аварійна служба АТ "Дніпропетровськгаз" опрацювала майже 50 тис. заявок

Понеділок, 10 червня 2019 —
З початку 2019 року аварійно-диспетчерська служба АТ "Дніпропетровськгаз" прийняла від споживачів 49913 заявок. Більшість викликів пов'язані з витоком газу.
Витік блакитного палива в приміщенні може виникнути внаслідок самостійної заміни газового обладнання, втручання в систему непрофесіоналів, несправного технічного стану або використання застарілого обладнання, яке потребує капітального ремонту.

"В опалювальний період кількість викликів від споживачів значно зростає через включення в роботу опалювальних приладів. У той же час, слід пам'ятати, що з травня 2019 року відповідальність за безпечну експлуатацію газового обладнання покладається саме на споживачів", - каже головний інженер АТ "Дніпропетровськгаз" Олександр Макаренко.

В середньому в аварійно-диспетчерську службу АТ "Дніпропетровськгаз" щодня надходить 300 заявок від споживачів. Аварійна служба реагує на виклики споживачів цілодобово, у вихідні та святкові дні.

Кожен телефонний дзвінок, який надходить на короткий номер "104", записується на електронні носії і ретельно опрацьовується диспетчером.

Під час прийому заявки він аналізує ситуацію і ступінь її небезпеки. Споживача інструктують, як діяти в тому чи іншому випадку. Це дозволяє запобігти виникненню загрозливої ​​ситуації ще до того, як аварійна служба приїде на місце виклику.

Автомобілі служби "104" укомплектовані радіозв'язком, проблисковими маячками, інструментами та іншими необхідними технічними засобами.

На сьогоднішній день системою GPS-навігації оснащені всі автомобілів служби "104", що дозволяє диспетчеру в режимі онлайн оперативно визначити місцезнаходження автомобіля, направити його на виклик найкоротшим шляхом, або, при необхідності, направити на допомогу додаткову бригаду.

Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ "Дніпропетровськгаз" є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області.

На сьогодні рівень газифікації регіону становить 89%.

Природний газ отримують більш ніж 600 тисяч сімей та 2,3 тис. підприємств, установ і організацій.

Компанія посідає друге місце з розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України.

Обсяги розподілу складають близько 1,7 мільярдів кубометрів газу на рік.

ПАТ "Дніпропетровськгаз" - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області.

Щорічно до бюджетів усіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!