АТ "Дніпропетровськгаз"

Дніпропетровськгаз виконав реконструкцію трьомстам клієнтам
З початку року АТ "Дніпропетровськгаз" здійснило реконструкцію для ­­­­­­майже 300 споживачів природного газу. Замовниками послуги є як фізичні, так і юридичні особи.
Дніпропетровськгаз минулоріч приєднав до газових мереж  85 об’єктів
Компанія АТ "Дніпропетровськгаз" упродовж минулого року приєднала до системи газопостачання 85 нових об’єктів, зокрема – 68 побутових та 17 комунально-побутових об'єктів. Компанія виконала 23 стандартних приєднання та 62 нестандартних.
АТ "Дніпропетровськгаз" у поточному році передав понад 250 справ боржників до суду
Протягом січня-лютого 2021 року АТ "Дніпропетровськгаз" передав близько 270 справ боржників за доставку газу до суду. Крім того, понад 76 тис споживачів блакитного палива отримали досудові попередження.
Понад 60% споживачів АТ "Дніпропетровськгаз" користуються оналйн-сервісами
Особистий кабінет на сайті 104.ua та Viber-бот 7104 – це найпопулярніші сервіси серед клієнтів компанії для управління особовими рахунками та розрахунками за доставку газу. На сьогодні Особистим кабінетом користуються майже 300 тис споживачі АТ "Дніпропетровськгаз", а Viber-ботом – понад 73 тис.
Клієнти АТ "Дніпропетровськгаз" можуть оцінити переваги оновленої платформи 104.ua
Майже 50 тисяч клієнтів компанії з початку року зареєструвалися в Особистому кабінеті. На сьогодні понад 280 тис споживачів АТ "Дніпропетровськгаз" вже можуть оцінити та скористуватися оновленою онлайн-платформою 104.ua.
Розпочато ІІ етап водневих випробувань на базі АТ "Дніпропетровськгаз"
На спеціально збудованому полігоні, який повністю відтворює реальну систему газопостачання, фахівці АТ "Дніпропетровськгаз" розпочали другий етап досліджень впливу сумішей природного газу з 50% воднем на діючі елементи газорозподільних систем.
Заборгованість побутових споживачів перед АТ "Дніпропетровськгаз" сягнула 38,5 млн грн
Станом на 1 жовтня 2020 року борги клієнтів за послуги з розподілу газу перед АТ "Дніпропетровськгаз" становлять більше 78 млн грн. Серед найбільших боржників – побутові споживачі, їх заборгованість сягає близько 38,5 млн грн.
АТ "Дніпропетровськгаз" завершує підготовку газових мереж до осінньо-зимового сезону
Працівники АТ "Дніпропетровськгаз" у рамках підготовки до осінньо-зимового періоду завершують виконувати комплекс важливих заходів для забезпечення безаварійної та безперебійної доставки газу клієнтам.
З початку року аварійна служба "Дніпропетровськгазу" опрацювала понад 40 тис заявок
За 7 місяців поточного року аварійно-диспетчерська служба АТ "Дніпропетровськгаз" виїжджала до споживачів понад 40 тис разів, 85% викликів пов'язані з підозрою на витік газу.
142 грн на 1 кілометр газопроводів передбачено на роботи з безпеки мереж в тарифі для "Дніпропетровськгазу"
За рішенням НКРЕКП в скороченому тарифі на розподіл для АТ "Дніпропетровськгаз" для безпеки мереж передбачено 142 грн в місяць на 1 км газопроводів. Фінансування цих робіт залишається на недостатньому рівні. До кінця року в Дніпропетровській області в аварійному стані опиняться 1 747 км газопроводів.
З початку року спеціалісти "Дніпропетровськгазу" зафіксували крадіжок газу на майже мільйон гривень
З початку 2020 року спеціалісти АТ "Дніпропетровськгаз" зафіксували 85 фактів несанкціонованого використання споживачами блакитного палива
З початку карантину фахівці Центрів обслуговування клієнтів "Дніпропетровськгазу" опрацювали майже 97 тисяч звернень
Під час карантину спеціалісти ЦОК АТ "Дніпропетрвоськгаз" обробили майже 97 тисяч дзвінків. Найчастіше споживачі цікавляться станом особового рахунку та консультуються, як сплатити за доставку газу через онлайн-сервіси.
Спеціалісти АТ "Дніпропетровськгаз" зафіксували 51 факт втручання у роботу лічильників з початку року
Впродовж 2020 року спеціалісти АТ "Дніпропетровськгаз", спільно з представниками ДП "Дніпростандартметрологія", здійснили безкоштовну повірку 2883 побутових лічильників газу. З них 1763 приладів визнали непридатними для подальшого використання через невідповідність вимірювальним характеристикам.
Клієнти АТ "Дніпропетровськгаз" будуть платити за доставку окремо
24 грудня 2019 року Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг змінила порядок оплати послуг з доставки газу. З січня 2020 року вартість послуги з доставки газу виключена із загального рахунку за газ і виставлена ​​окремим платежем.
АТ "Дніпропетровськгаз" відкрив три нових Центри обслуговування клієнтів
Впродовж грудня АТ "Дніпропетровськгаз" відкрив 3 нових Центри обслуговування клієнтів: в м. Синельникове, Апостолове та смт. Царичанка. Відтак, якість сервісу тепер зможуть оцінити більш ніж 60 тис споживачів природного газу області.
Підпишіться на наші повідомлення!