АТ "Дніпропетровськгаз"

АТ "Дніпропетровськгаз" завершує підготовку газових мереж до осінньо-зимового сезону
Працівники АТ "Дніпропетровськгаз" у рамках підготовки до осінньо-зимового періоду завершують виконувати комплекс важливих заходів для забезпечення безаварійної та безперебійної доставки газу клієнтам.
З початку року аварійна служба "Дніпропетровськгазу" опрацювала понад 40 тис заявок
За 7 місяців поточного року аварійно-диспетчерська служба АТ "Дніпропетровськгаз" виїжджала до споживачів понад 40 тис разів, 85% викликів пов'язані з підозрою на витік газу.
142 грн на 1 кілометр газопроводів передбачено на роботи з безпеки мереж в тарифі для "Дніпропетровськгазу"
За рішенням НКРЕКП в скороченому тарифі на розподіл для АТ "Дніпропетровськгаз" для безпеки мереж передбачено 142 грн в місяць на 1 км газопроводів. Фінансування цих робіт залишається на недостатньому рівні. До кінця року в Дніпропетровській області в аварійному стані опиняться 1 747 км газопроводів.
З початку року спеціалісти "Дніпропетровськгазу" зафіксували крадіжок газу на майже мільйон гривень
З початку 2020 року спеціалісти АТ "Дніпропетровськгаз" зафіксували 85 фактів несанкціонованого використання споживачами блакитного палива
З початку карантину фахівці Центрів обслуговування клієнтів "Дніпропетровськгазу" опрацювали майже 97 тисяч звернень
Під час карантину спеціалісти ЦОК АТ "Дніпропетрвоськгаз" обробили майже 97 тисяч дзвінків. Найчастіше споживачі цікавляться станом особового рахунку та консультуються, як сплатити за доставку газу через онлайн-сервіси.
Спеціалісти АТ "Дніпропетровськгаз" зафіксували 51 факт втручання у роботу лічильників з початку року
Впродовж 2020 року спеціалісти АТ "Дніпропетровськгаз", спільно з представниками ДП "Дніпростандартметрологія", здійснили безкоштовну повірку 2883 побутових лічильників газу. З них 1763 приладів визнали непридатними для подальшого використання через невідповідність вимірювальним характеристикам.
Клієнти АТ "Дніпропетровськгаз" будуть платити за доставку окремо
24 грудня 2019 року Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг змінила порядок оплати послуг з доставки газу. З січня 2020 року вартість послуги з доставки газу виключена із загального рахунку за газ і виставлена ​​окремим платежем.
АТ "Дніпропетровськгаз" відкрив три нових Центри обслуговування клієнтів
Впродовж грудня АТ "Дніпропетровськгаз" відкрив 3 нових Центри обслуговування клієнтів: в м. Синельникове, Апостолове та смт. Царичанка. Відтак, якість сервісу тепер зможуть оцінити більш ніж 60 тис споживачів природного газу області.
З початку року контакт-центр АТ "Дніпропетровськгаз" опрацював 800 тис звернень споживачів
За вісім місяців поточного року оператори Контакт-центру АТ "Дніпропетровськгаз" опрацювали більш ніж 800 тис звернень споживачів газу. Найчастіше клієнти в такий спосіб передавали показники лічильників – більш ніж 562 тис разів.
Майже 40% клієнтів АТ "Дніпропетровськгаз" користуються Особистим кабінетом
Вже 37% клієнтів АТ "Дніпропетровськгаз" успішно користуються Особистим кабінетом на сайті 104.ua.
АТ "Дніпропетровськгаз" продіагностує більше 17 тис.км газових мереж
З початку року АТ "Дніпропетровськгаз" провело комплексно-приладове обстеження 8,3 тис. км розподільних газопроводів. Всього, в цьому році необхідно перевірити 17,3 тис. км газових мереж. Під час діагностики фахівцями компанії виявлено 6,8 тис пошкоджень на газових мережах
За п'ять місяців 2019 року аварійна служба АТ "Дніпропетровськгаз" опрацювала майже 50 тис. заявок
З початку 2019 року аварійно-диспетчерська служба АТ "Дніпропетровськгаз" прийняла від споживачів 49913 заявок. Більшість викликів пов'язані з витоком газу.
Підпишіться на наші повідомлення!