Україна з "кондитеркою" наступає "на ті ж граблі", що і з сирами - Онищенко

Четвер, 5 вересня 2013, 13:53

Україна в питанні поставок кондитерської продукції на ринок Росії наступає "на ті ж граблі", що і з сирами.

Про це сказав глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко на прес-конференції в Москві, передає "УНІАН" .

"Україна повторно після першої новели, яка була з молочкою, сирами, вирішила повторити і наступити знову на ці граблі, але в іншому сегменті ринку - в кондитерці", - сказав Онищенко.

За його словами, виникає одне і те ж питання захисту прав споживачів, коли заявлені якості не відповідають реально тим, які поставляються на ринок РФ.

Він повідомив, що були переговори з міністром сільського господарства України, за результатами яких було підписано "дуже короткий і конкретний" протокол з чотирьох пунктів, але поки не один з них не виконується.

"Ми готові чекати. У цьому плані ми володіємо феноменальним терпінням, тим більше, що на нашу економіку це особливо не впливає", - сказав глава Росспоживнагляду.

Нагадаємо, 3 вересня міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк заявив, що Україна виконала всі умови, поставлені країні в ході переговорів з Роспотребнаглядом для врегулювання проблеми експорту кондитерської продукції корпорації Roshen на ринок Російської Федерації.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.