Бізнес-війна регіоналів триває. Просять покарати Лавриновича

Четвер, 26 січня 2012, 13:50

Народний депутат Ірина Бережна вважає, що міністр юстиції Олександр Лавринович має понести політичну відповідальність за можливий провал Україною плану по лібералізації візового режиму з ЄС.

Про це, як повідомляє прес-служба політика, Бережна заявила в коментарі представникам ЗМІ.

За словами Бережної, недбалість чиновників Міністерства юстиції України є головною перешкодою на шляху до введення безвізового режиму між Україною і ЄС.

"За моєю інформацією, на сьогоднішній день Україна більш, ніж на 80% виконала першу фазу плану лібералізації візового режиму, однак подальше просування до результату є під великим знаком питання. У першу чергу, через гальмування Міністерством юстиції питання про введення біометричних паспортів, що є головною умовою безвізового режиму з ЄС", - підкреслила Бережна.

"Щоб прискорити ці процеси, я через ЗМІ хочу звернутися до прем'єр-міністра Миколи Азарова з пропозицією винести Олександру Лавриновичу догану за відвертий саботаж у питанні лібералізації візового режиму з ЄС", - відзначає Бережна.


Народний депутат також підкреслила, що "закон про біометричні паспорти був прийнятий парламентом, але саме стараннями міністра юстиції Олександра Лавриновича був ветирований президентом".

Як відомо, раніше міністра юстиції Олександра Лавриновича обвинувачували в лобіюванні надання німецькій компанії Muhlbauer права випускати біометричні паспорти.  На випуск цих паспортів традиційно претендує концерн ЄДАПС, пов'язаний з Василем Грицаком.

Через протистояння з ЄДАПСОМ Лавринович вже ставав об’єктом критики однопартійців.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!