У Кабміні запевняють, що пенсіонери отримають гроші вчасно

Субота, 2 січня 2010, 11:09

Новорічні і різдвяні свята не позначаться на пенсійних виплатах: у січні всі пенсіонери отримуватимуть свої пенсії без затримок і в повному обсязі.

Як повідомляє офіційний сайт прем'єр-міністра, кандидата у президенти Юлії Тимошенко, січневі виплати розпочнуться четвертого числа, як і передбачено графіком, передає агентство "УНІАН".

"У грудні 2009 року Пенсійний фонд завершив фінансування виплати пенсій та грошової допомоги по всіх регіонах України", - заявила міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова.

Міністр додала, що, незважаючи на неприйняття Державного бюджету на 2010 рік, Кабінет Міністрів розв'язав проблему з виплатою підвищених пенсій у січні наступного року дітям-інвалідам, інвалідам з дитинства, особам, які не мають права на пенсію та інвалідам через прийняття змін до відповідної постанови.

"Звичайно, за будь-яких обставин, ми не можемо допустити затримки або зменшення пенсійних виплат", - заявила Денісова.

Як відомо, 23 грудня прем'єр-міністр Тимошенко заявила, що Держбюджет на 2010 рік не був прийнятий через відмову парламенту його розглядати.

"Те, що країна в 2010 рік входить без бюджету - це пряма відповідальність і пряма провина саме тих парламентських фракцій, які не розглядали бюджет, поданий урядом вчасно", - сказала Тимошенко наприкінці року.

Втім, глава уряду запевнила, що "до завершення президентських виборів країна буде в повному фінансовому порядку".

"Ніяких стресів для країни не буде. Країна буде жити і працювати в фінансовій сфері нормально", - підкреслила Тимошенко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!