Черновецький пустить з молотка десяток ділянок

Вівторок, 23 січня 2007, 18:15

У Києві виставляються на аукціони 11 земельних ділянок під нові житлові будинки і об'єкти соціально-культурного призначення. Перші торги відбудуться 30 січня.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Денис Басс.

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, для того, щоб взяти участь в аукціоні, потрібно мати усі необхідні документи і подати заяву.

Якщо учасник аукціону є іноземною державою, іноземною юридичною особою або спільним підприємством, він повинен надати згоду Кабінету міністрів України про продаж земельної ділянки.

На аукціон виставлено такі земельні ділянки на вул. Новопирогівській, 34-38 (Голосіївський р-н), на вул. Луначарського, 24-а; на вул. Межова, 64-е (Подільський р-н); на вул. Алма-Атинській, 35-б (Дніпровський р-н); на вул. Челябінській, 7-а (Дніпровський р-н); на вул. Миколи Лаврухіна, 7-б (Деснянський р-н); на вул. Милославська, 17 (Деснянський р-н; на перетині вул. Феодори Пушиної та вул. Чорнобильської (Святошинський р-н; на вул. Луначарського, 20-б (Дніпровський р-н) та на вул. Маршала Тимошенка, 2-4 (Оболонський р-н).

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!