PROMOTED

Грант "Собственное дело": деньги на бизнес-идеи украинцев - это легко! (укр)

Четверг, 20 июля 2023, 10:48 -

Зруйновані підприємства, релокація, окупація виробничих потужностей, брак робочої сили. Це — реальність, у якій живуть українські підприємці вже півтора року.

 

Підтримка українського бізнесу в умовах війни стала одним із пріоритетних завдань для Уряду України та міжнародних організацій. Для подолання цього виклику Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль ініціював урядову грантову програму "єРобота" — систему грантів від держави.

Програма "Власна Справа" або мікрогранти реалізується Міністерством економіки та є найпопулярнішим компонентом програми "єРобота".

Є ідея для старту нового бізнесу або розвитку того, що вже існує? 

Заповніть заявку на порталі "Дія", створіть бізнес-план, пройдіть співбесіду й отримуйте гроші на рахунок!

"За рік існування програми "Власна Справа" вона стала активною підтримкою для мікро- та малого бізнесу України. 

Понад 6 000 людей уже отримали грант і створили близько 14 000 нових робочих місць, — говорить Перший Віцепрем'єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко, — кондитерські та СТО, салони краси та медичні кабінети — тисячі українських бізнесів залучили гроші від держави й активно розвиваються.

Історії наших підприємців надзвичайно надихають! Вони — наш приклад незламності й віри в майбутнє, яке ми будуємо вже зараз".

27 та 28 липня відбудеться масштабна подія, присвячена річниці грантової програми "Власна Справа". 

До панельної дискусії долучаться Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Перший Віцепрем’єр-міністр — Міністр економіки Юлія Свириденко та інші політики й підприємці. 

Під час заходу також будуть представлені грантові можливості від Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України". Представники МСБ, які вже скористалися підтримкою, розкажуть про свій досвід і шляхи подолання викликів сьогодення.

Захід організовано Міністерством економіки України за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

Заповнюйте заявку та приєднуйтесь до події 27 липня онлайн!

Будуємо майбутнє економіки України вже зараз!