СПЕЦПРОЄКТ

Україна можливостей

За підтримки Dentons

Про проект

"Україна можливостей" — спецпроект "Економічної правди" за підтримки найбільшої міжнародної юридичної фірми в світі  - Dentons, спрямований розкрити інвестиційний потенціал, шляхи подолання перешкод та історії успіху в окремих секторах української економіки. В аналітичних статтях по кожній із галузей ми будемо намагатись знайти відповіді на такі запитання: сучасний стан галузі, існуючи перешкоди, проблемні моменти та шляхи їх подолання, шляхи залучення інвестицій та перспективи розвитку.

"Нафтогаз": звільнити не можна залишити, де поставити кому

Уже другий місяць поспіль не вщухають дебати щодо звільнення голови правління НАК "Нафтогаз України" та звільнення і повторних двох призначень тих самих осіб членами наглядової ради "Нафтогазу".

Гендиректор COFCO Agri Ukraine: про Китай, проблеми із залізницею та інвестиції

Китайська зернова корпорація COFCO Corporation — один з найбільших аграрних виробників, переробників і трейдерів сільськогосподарською продукцією. (рос)

Глава українського офісу Ciklum: про компанію, українське "айті" та "айтівців"

ЕП поговорила з керівником українського офісу компанії, Chief Delivery Officer, Ганною Горячкіною про українське "айті", "айтівців" і самy компанію. (рос)

Філософія "органік". Вдалий бізнес-проект чи стиль життя?

Є два погляди на органічну продукцію. Перший передбачає, що це надприбутковий вид бізнесу, що веде споживачів шляхом здоров'я. Другий — що це лише вдалий маркетинговий хід. Де правда?

Податок на виведений капітал: чи готова Україна до податкових нововведень?

Уряд повернувся до ідеї запровадження в Україні податку на виведений капітал замість податку на прибуток. Чи вдасться його ввести і як це вплине на економіку країни?

Чи буде українська генерація "зеленою"?!

Кожен четвертий кіловат електроенергії у світі виробляється з відновлюваних джерел. Україна відстає не лише від світу, а навіть від власного графіка.

Як Україні стати Меккою для проведення досліджень нових ліків

Україна має всі шанси перетворитися на центр проведення досліджень нових ліків для міжнародних фармацевтичних компаній. Що заважає це зробити, і що в України вже є для того, щоб стати успішною у цій сфері

Між водою і суходолом: як повернути українські порти до життя

Як Україні залучити масштабні інвестиції в портову галузь, і чому змін в законодавстві для цього замало.
Підпишіться на наші повідомлення!