Комунікаційна агенція Прес-офіс

Хлебозаводы «Донбассхлеба» меняют торговую марку
Хлебозаводы Донецкой области начинают выпуск своей продукции под торговой маркой «Урожай».
У березні ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрив 4 нових відділення
В рамках стратегічного розвитку регіональної мережі ПАТ «КБ «ГЛОБУС» у березні відкрив чотири відділення в Сумах, Львові, Харкові, та Полтаві. Відділення № 8 в м. Суми розміщено за адресою вул. Харківська, 12-а, відділення № 9 в м. Львів – за адресою вул. Чайковського, 16, відділення № 10 в м. Харків – за адресою пр-т Леніна, 60, в м. Полтава відділення № 11 відкрито на вул. Куйбишева, 6.
ВАТ КБ «Глобус» перейменовано у ПАТ «КБ «Глобус»
На виконання вимог Закону України «Про акціонерні товариства» назву Відкритого акціонерного товариства «Комерційний банк «Глобус» змінено на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС».
ДП «Агентство розвитку ЖКГ» залучає комерційні структури до реформування житлово-комунального господарства України
Ключову роль у підвищенні ефективності реформ в ЖКГ України буде відігравати розвиток інституту державно-комерційного партнерства. Таку думку висловив перший заступник генерального директора Державного підприємства «Агентство розвитку житлово-комунального господарства» Євген Радченко під час круглого столу «Розвиток державно-комерційного партнерства в сфері модернізації ЖКГ».
Кредитний рейтинг КБ «Глобус» підвищено до рівня uaBBB
Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» 21 лютого 2010 р. підвищило кредитний рейтинг ВАТ «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) за національною шкалою до uaBBB.
КБ «Глобус» отримав ліцензію на операції з банківськими металами
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) отримало ліцензію на здійснення банківських операцій із банківськими металами на валютному ринку України.
За підсумками року активи КБ «Глобус» перевищили 1,1 млрд. грн.
За підсумками 2010 р. Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) збільшило чисті активи майже вдвічі і, станом на 1.01.11 р, їх сума склала 1 113,4 млн. грн.
КБ «Глобус» надаватиме депозитарні послуги комунальним підприємствам Києва
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) виграло конкурсний відбір зберігача цінних паперів для надання депозитарних послуг підприємствам комунальної власності Києва. Про це повідомила начальник управління депозитарної діяльності КБ «Глобус» Олена Ситенко.
Банк «Глобус» став учасником платіжної системи «УкрКарт»
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» підписало ліцензійні договори на емісію та еквайринг платіжних карток системи «УкрКарт». Про це повідомив Голова Правління КБ «Глобус» Валерій Прохоренко.
Банк «Глобус» і Компанія «Ларсен» запустили програму кредитування купівлі верстатів Mimaki
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» і Компанія «Ларсен» - один з найбільших в Україні постачальників високотехнологічного обладнання запустили партнерську програму кредитування купівлі верстатів японської компанії Mimaki.
У Києві пройшла II Міжнародна науково-практична конференція «Нове обличчя гінекологічної хірургії 2010»
14-16 грудня 2010 р. в Києві проходила II Міжнародна науково-практична конференція пам'яті відомого акушера-гінеколога Анатолія Єфименко «Нове обличчя гінекологічної хірургії 2010». Організатором конференції виступив МЦ «Універсальна клініка «Оберіг» (www.oberigclinic.com) за підтримки KARLSTORZ (Німеччина).
Україні необхідно стандартизувати вимоги до лапароскопічної хірургії
В Україні необхідно розробити та стандартизувати вимоги до проведення лапароскопічних оперативних втручань. Про це заявив Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Лисак під час відвідання першого в Україні тренінгового центру ЕНДОФОРС для навчання ендоскопічної хірургії та гінекології, що знаходиться в МЦ «Універсальна клініка «Оберіг».
Банк «Глобус» підтримав 8-й міжнародний дитячий конкурс ім. П.І. Чайковського
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» спільно із Творчою фундацією «Наше» підтримали 8-й міжнародний дитячий музичний конкурс ім. П.І.Чайковського, який проходив у м. Кам'янка Черкаської обл.
УАБІ відзначила клініку «Оберіг» за підтримку соціального проекту «Школа життя після інсульта»
Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація боротьби з інсультом» (УАБІ) високо відзначила підтримку Медичним центром «Універсальна клініка «Оберіг» (www.oberigclinic.com) соціального проекту «Школа життя після інсульту».
Банк «Глобус» відкрив відділення в Одесі
Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» відкрило в Одесі відділення № 7 за адресою вул. Базарна, 41.
Підпишіться на наші повідомлення!