Фотошпалери в вітальню - як підібрати ідеальний варіант

Четвер, 26 вересня 2019 —
Кімната для прийому гостей - зазвичай найбільша в будинку. Це дає великий простір при виборі фотошпалер . Адже художнім полотнам потрібна перспектива. Прикро, якщо їх не буде видно через меблі або невдале розташування в погано освітленій частині кімнати.

Увага! Хол якраз позбавлений головного недоліку - нестачі місця. І фотошпалери для залу - відмінний вибір. Їх видно з будь-якого ракурсу. А меблі можна розташувати так, щоб красиві шпалери були добре видні гостям.

Фотошпалери як засіб моделювання інтер'єру

Не завжди покупець досить чітко уявляє собі, що таке сучасний настінний декор. Фотошпалери - не просто картинка на стіні. Вони допомагають моделювати реальність. Якщо приміщення вузьке і довге, арт-шпалери можуть візуально розширити його. Якщо у вітальні мало світла, світлі полотна з гарним принтом зроблять кімнату світліше. Якщо в холі взагалі немає вікна, чудово підійдуть фотошпалери із зображенням вулиці, елегантного пейзажу.

Зверніть увагу! Якщо господар квартири (будинку) чимось захоплюється, художні шпалери стануть чудовою ілюстрацією його хобі. Адже сьогодні в продажу можна знайти шпалери з ретро-автомобілями, географічними картами, старовинними чорно-білими фотографіями, ексклюзивним авторським дизайном.

Краса і свобода самовираження

Важливе значення арт-шпалер в тому, що вони здатні імітувати будь-яку поверхню або навіть елементи інтер'єру. Припустимо, стіни нерівні і приховати це можна тільки капітальної переробкою квартири. Але не потрібно поспішати. Виправити ситуацію допоможуть шпалери з геометричною абстракцією або хвилястими лініями.

Хочете, щоб гості захоплювалися Вашою вітальнею, купуйте в зал фотошпалери з імітацією:

- естетичного вигляду за вікном;
- палаючого каміна;
- книжкових полиць;
- анфілади кімнат.

Важливо! Якщо квартирка маленька - не біда. Інтер'єр легко моделюється ілюзією. Фотошпалери дозволяють сконструювати прекрасний вид з вікна, зімітувати балкон, створити в квартирі ще одну кімнату - несправжню.

Якщо ж хол досить просторий, тут теж відкривається безодня можливостей. Фотошпалери для залу допоможуть зонувати простір, створити інтер'єр в бажаному стилі без великих витрат. Адже, наприклад, облаштування каміна - дороге задоволення. Та й заборонені такі елементи декору в квартирі з міркувань пожежної безпеки. А шпалери із зображенням каміна ніхто заборонити не в змозі.

Важливо! Шпалери з художнім принтом допоможуть перетворити стіну в квітучий сад, космічні простори, кадр з улюбленого фільму. Якщо Вам дорога унікальна особиста фотографія, є можливість перенести на стіну і її.

Можна зробити це самостійно!

Більшість клієнтів пояснюють своє бажання купити фотошпалери просто - це красиво. Естетика цього різновиду настінного декору не стоїть на місці. Щороку з'являються цікаві інновації в цій сфері.

Якщо ж говорити про найпопулярніші фотошпалерах в вітальню, то сьогодні це:

- картини природи;
- міські пейзажі;
- інтер'єри;
- ретро;
- абстракція.

Важливо і те, що красиві арт-шпалери - доступне задоволення для звичайної сім'ї. Їх можна дозволити собі навіть при дуже бюджетному ремонті. До того ж обклеювання стіни фотошпалерами не супроводжується наявністю бруду - це досить акуратна і чиста робота.

Візьміть на замітку! Іноді покупця хвилює питання, чи можна наклеїти фотошпалери на стіну самостійно. В принципі, це можливо. Зазвичай до арт-шпалер додається детальна інструкція виробника. Якщо ж бюджет і час дозволяють, краще найняти дизайнера. Тоді задоволення від художнього ремонту гарантовано!

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!