Allseeds нарощує потужності по перевалці рослинних олій у порту Южний

Понеділок, 27 серпня 2018, 11:50

Компанія Allseeds Black Sea на причалі партнерів – "ТІС-Контейнерний термінал" - у порту Южний разом із Risoil S. A. здійснила завантаження рекордної суднової партії соняшникової олії в Україні — 47,43 тис. тонн на 183-метровий танкер GREEN HELLAS.

 

Відправник вантажу — компанія Кернел Трейд, найбільший виробник і експортер соняшникової олії з Чорноморського басейну на світові ринки.

Завдяки партнерам з "ТІС-Контейнерний термінал" стало можливим разом завантажити рекордну для України партію олії за найкоротший термін, менш, ніж за 2 доби.

Причал №22 контейнерного терміналу ТІС вперше прийняв цей танкер - одне з найбільших суден такого типу. При цьому паралельно завантажували олiю на інше судно на причалі №19, бо завдяки інноваціям з’явилася можливість здійснювати завантаження олії одночасно на п’яти причалах компанії ТІС.

Зараз Allseeds Black Sea на майданчику свого олійновидобувного комплексу у порту Южний добудовує резервуари зберігання олій,доводячи їх парк до 132 тис.тонн. Це дасть змогу завантажувати 1300 тонн олії за годину або танкер 50 тис.тонн - за 40 годин.

Ми стаємо конкурентноспроможними  у порівнянні з іншими світовими терміналами! А порт Южний може стати своєрідним світовим олійним хабом, даючи можливість завантажувати великі судна на одному причалі з дуже великою швидкістю, чого не може забезпечити жоден інший порт України. 

Для довідки - при завантаженні  танкера - "рекордсмена" фрахтувальник заощадив біля 8 доларів США на 1 тонні на ставці фрахту і додаткових зборах або загалом біля 400 000 доларів США. Це є кращим підтвердженням ефективності створеної інфраструктури.

Діючи згідно з планом розвитку, Allseeds найближчим часом планує збільшити резервуарний парк Терміналу рослинних олій до 200 тис. тонн та розпочати будівництво соєвого заводу.

http://allseeds.com/news/18/allseeds-naroshchuye-potuzhnosti-po-perevalci-roslynnyh-oliy-u-portu-yuzhnyy

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua