Литвин ще не давав Януковичу розписатися в Податковому кодексі

Понеділок, 22 листопада 2010, 13:08

Голова Верховної ради Володимир Литвин поки не підписав і не передав на підпис голові держави Віктору Януковичу прийнятий парламентом Податковий кодекс.

Цей документ, прийнятий 18 листопада, значиться на сайті ВР як такий, що готується до підпису спікером, передає УНІАН.

Нагадаємо, що сьогодні українці святкують День свободи.

Саме з цим святом збіглися головні протести проти ухвалення Податкового кодексу.

20 листопада представник організаційного страйкового комітету Олександр Данилюк заявив, що підприємці почнуть процедуру референдуму із дострокового припинення повноважень президента, якщо президент України Віктор Янукович у понеділок, 22 листопада, до 18:00 не ветує Податковий  кодекс.

Верховна Рада 18 листопада прийняла Податковий кодекс. Введення документа в цілому передбачено з 1 січня 2011 року, в той же час для ряду норм документом передбачений перехідний період від трьох до шести  місяців.

Під час розгляду Податкового кодексу під стінами парламенту проходили багатотисячні мітинги. Підприємці протестували проти прийняття документу. Бізнес впевнений у згубності податкової реформи.

Якщо Податковий кодекс буде підписаний Януковичем, основні положення документа набудуть чинності з 1 січня 2011 року.

Підприємці, які протестують проти цього документа, мають намір продовжувати боротьбу. Вони висунули президенту ультиматум з вимогою негайно накласти вето на Податковий кодекс і відправити у відставку його авторів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!