Оксана Продан

народний депутат, фракція "Блок Петра Порошенка", голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця"
Оксана Продан
Усі публікації автора
Стоп газовій війні проти киян
Чому НАК "Нафтогаз України" перешкоджає Києву в реформуванні теплового господарства?
Зростання чи консервація бідності? Рецепти одужання економіки
Чому українці не відчувають покращання в результаті росту валового внутрішнього продукту?
Novus, Bunge, Укрсоцбанк… Хто наступна мішень рейдерів?
Інститут приватної власності в Україні сьогодні під більшою загрозою, ніж будь-коли раніше. Через це під загрозою добробут людей та економіка країни.
Податкова реформа. Третя спроба
Демонтаж спрощеної системи оподаткування змусить багатьох підприємців припинити роботу. Ми отримаємо хвилю безробіття і дірку в бюджеті.
Легалізація зарплат: чому потрібно припинити дискусії навколо ставки ЄСВ
Як зробити економіку успішною? Уряду - відмовитися від дискусій навколо ставки єдиного соціального внеску, підприємцям - виходити із тіні.
Чому потрібен п'ятирічний мораторій на зміни у спрощеному оподаткуванні
Мінфін та депутати пропонують змінити спрощену систему оподаткування і навіть допускають її ліквідацію. Якщо це станеться, Україні буде завдана велика шкода.
Що робити з податковою "недореформою"
Завданням нової податкової політики повинно стати не посилення фіскальних функцій органів контролю, а звільнення людей від неефективних податків.
Податкова реформа: назад в майбутнє
Проаналізувавши останній варіант урядових змін в Податковий кодекс, я зробила дві колонки: негатив і позитив. На жаль, негативу виявилося набагато більше.
Нова податкова система
Ми скорочуємо кількість податків з 22-х до дев'яти. Повинні залишитися податок на прибуток, ПДВ, податок з доходів фізосіб, акцизний податок, рентні платежі, податок на нерухомість, екологічний податок, єдиний податок та мито.
Пільги для волонтерів
Багатьом здалося, що податок на добро, як його інколи називають, скасовано, і питання вичерпане. Насправді це не так.
Податкова реформа: півень на одній нозі
Єдиний соцвнесок повинен платити не роботодавець, а працівник. Надходження ті самі, зате змінюється філософія страхування: працівник повинен бачити, що з його зарплати сплачується не тільки податок з доходів фізосіб, а й страхові внески.
Щоб вивести зарплати з "тіні", потрібні не концепції
Єдиним механізмом, який виведе з тіні доходи фізичних осіб, є безумовне зниження ставки ЄСВ до розміру, що не перевищує 18,1%. Проект закону, який детінізує доходи фізичних осіб, зареєстрований у Верховній Раді України ще в грудні 2012 року. То ж не треба концепцій, потрібно підтримувати уже готові рішення.