Оксана Продан

народний депутат, фракція "Блок Петра Порошенка", голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця"
Оксана Продан
Усі публікації автора
Трудова міграція: коли українці зароблятимуть вдома
Оперативні економічні реформи можуть змінити ситуацію з трудовою міграцією українців до Польщі. Якою має бути стратегія дій?
Стоп газовій війні проти киян
Чому НАК "Нафтогаз України" перешкоджає Києву в реформуванні теплового господарства?
Зростання чи консервація бідності? Рецепти одужання економіки
Чому українці не відчувають покращання в результаті росту валового внутрішнього продукту?
Novus, Bunge, Укрсоцбанк… Хто наступна мішень рейдерів?
Інститут приватної власності в Україні сьогодні під більшою загрозою, ніж будь-коли раніше. Через це під загрозою добробут людей та економіка країни.
Податкова реформа. Третя спроба
Демонтаж спрощеної системи оподаткування змусить багатьох підприємців припинити роботу. Ми отримаємо хвилю безробіття і дірку в бюджеті.
Легалізація зарплат: чому потрібно припинити дискусії навколо ставки ЄСВ
Як зробити економіку успішною? Уряду - відмовитися від дискусій навколо ставки єдиного соціального внеску, підприємцям - виходити із тіні.
Чому потрібен п'ятирічний мораторій на зміни у спрощеному оподаткуванні
Мінфін та депутати пропонують змінити спрощену систему оподаткування і навіть допускають її ліквідацію. Якщо це станеться, Україні буде завдана велика шкода.
Що робити з податковою "недореформою"
Завданням нової податкової політики повинно стати не посилення фіскальних функцій органів контролю, а звільнення людей від неефективних податків.
Податкова реформа: назад в майбутнє
Проаналізувавши останній варіант урядових змін в Податковий кодекс, я зробила дві колонки: негатив і позитив. На жаль, негативу виявилося набагато більше.
Нова податкова система
Ми скорочуємо кількість податків з 22-х до дев'яти. Повинні залишитися податок на прибуток, ПДВ, податок з доходів фізосіб, акцизний податок, рентні платежі, податок на нерухомість, екологічний податок, єдиний податок та мито.
Пільги для волонтерів
Багатьом здалося, що податок на добро, як його інколи називають, скасовано, і питання вичерпане. Насправді це не так.
Податкова реформа: півень на одній нозі
Єдиний соцвнесок повинен платити не роботодавець, а працівник. Надходження ті самі, зате змінюється філософія страхування: працівник повинен бачити, що з його зарплати сплачується не тільки податок з доходів фізосіб, а й страхові внески.