PROMOTED

Нам здесь жить: собрано 110 млн грн для разминирования Украины (укр)

Пятница, 6 октября 2023, 17:00 -

У межах спільної благодійної ініціативи Київстар та фонду "Повернись живим" триває збір на забезпечення обладнанням для розмінування 146 інженерно-саперних груп Сил підтримки ЗСУ.

Наразі на проєкт акумульовано 110 млн грн й 51 саперна група вже укомплектовані необхідним транспортом та спорядженням.

Сучасне саперне оснащення та нові пікапи, які отримають військові, мають убезпечити життя захисників, які займаються розмінуванням і прискорити звільнення території України та її акваторій від небезпечного для людей спадку війни та окупації.

"Наші сапери працюють на деокупованих територіях і на фронті. Торік з побратимами розміновували звільнену Харківщину, потім була ротація в Бахмут на Донеччині, зараз працюємо на Куп'янському напрямку.

Тому для нас надзвичайно важливий надійний транспорт. Це дає нам можливість швидко дістатися до районів виконання завдань, вийти з-під обстрілів і евакуювати поранених", — каже Юлія "Ромашка", командир саперного відділення.

30% території України, що дорівнює половині площі Німеччини, заміновано. Під загрозою життя майже 6 мільйонів українців. Наразі гуманітарне розмінування є одним з найважливіших національних пріоритетів країни.

 

"Ми щодня інвестуємо в майбутнє України. Зробити наші міста безпечними для життя – один із пріоритетів Київстар, і ми робимо це як через послуги, які ми надаємо, так і через ініціативи, які підтримуємо", – сказав Олександр Комаров, генеральний директор Київстар.

"Я щасливий, що наразі ми змогли зібрати понад 100 мільйонів гривень на розмінування. Дякую всім небайдужим, нашим клієнтам і співробітникам Київстар, які зробили свій внесок, і з нетерпінням чекаю не тільки наступної віхи цієї кампанії, але й безпечного повернення наших співвітчизників на розміновані території".

Допомога в знешкодженні мін — важлива місія для компанії, тому національний мобільний оператор  спільно з фондом компетентної допомоги армії "Повернись живим" запустив  проєкт задля розмінування країни "Нам тут жити".

Київстар вже перерахував на збір 20 000 000 грн. Фандрейзингова кампанія з метою зібрати 175 млн грн триває до закриття повної суми збору. Долучитись можна за посиланням: https://kyivstar.ua/safehome

З початку повномасштабного вторгнення Київстар підтримував своїх клієнтів та українців благодійною допомогою та безоплатними послугами, а також забезпечував безперервність зв’язку та інвестував у цифрові сервіси.

Загальна сума благодійної допомоги, наданої компанією ЗСУ, абонентам, країні, вже перевищила 1,3 млрд грн.

Протягом наступних трьох років Київстар планує інвестувати 600 мільйонів доларів у підтримку інфраструктури, цифрове зростання та соціальні ініціативи для відновлення України.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2023 року обслуговував 24,1 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів "Домашнього інтернету".

Компанія надає послуги з використанням широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі військового часу.

Від початку повномасштабної війні компанія виділила понад 1,3 млрд грн допомоги на допомогу ЗСУ, суспільства, абонентів. Єдиний акціонер Київстару – міжнародна Група VEON.

Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією.