СПЕЦПРОЄКТ

Зелений перехід

Спецпроєкт Економічної правди та Mercedes-Benz
Світ змінюється постійно: на зміну старим технологіям приходять нові, які мають відповідати більшим вимогам. Одні з останніх трендів – це екологічність та економічність. Саме на них звертають увагу, коли йдеться про сучасний автомобіль.
Зелений перехід – це спецпроєкт Економічної правди та Mercedes-Benz, у якому розповідаємо про те, як електромобілі змінюють майбутнє енергетики, наскільки економніші електрокари за авто з ДВЗ та чому українці роблять ставку саме на автомобілі з електричним двигуном.
Партнер спецпроєкту — компанія "АвтоКапітал", офіційний дистрибʼютор Mercedes-Benz AG в Україні та частина Корпорації "УкрАВТО".

Як електромобілі змінюють майбутнє енергетики

На початку минулого десятиліття електромобілі вважалися чимось із розряду літаючого скейтборда з фільму "Назад у майбутнє". Щось дивакувате, можливе в теорії і сумнівне в реальності.

Зелений перехід: коли українці пересядуть на електромобілі

Попит на електроавтомобілі у всьому світі стрімко росте, і Україна – не виключення. Як буде розвиватись ситуація на нашому ринку далі, чи дійсно за електрокарами майбутнє та за якими критеріями слід їх вибирати споживачу, дізнавалася ЕП.