Оренда квартир у Києві користується все більшим попитом

Вівторок, 14 лютого 2017 —
Попит на оренду житла у Києві поступово зростає. Кількість пропозицій при цьому залишається незмінною. Це означає, що цікаві варіанти розбирають доволі швидко.

Квартиронаймачам слід бути більш оперативними, аби не проґавити вдале рішення. Тому коли ви вирішите: зніму квартиру в Києві, живі оголошення порталу Krysha.ua допоможуть швидко і зручно знайти потрібний варіант. За їх допомоги ви миттєво переглянете наявні пропозиції і виберете найбільш привабливі серед них.

Які квартири популярні в Києві?

Столичні орендатори дуже вимогливі до нерухомості. Житло зі старими меблями, поганим ремонтом, без холодильника, пральної машини або іншої важливої техніки користується попитом хіба що на початку осені. Саме в цей час до столиці прі'їжджають навчатися іногородні студенти. У інші ж дні таким орендодавцям доводиться довго чекати, перш ніж вони знайдуть квартиронаймачів.

Не зацікавлені орендарі і в дорогих квартирах в центрі Києва. Таке житло занадто дороге, тому здається в основному подобово.

Найпопулярніші - одно- і двокімнатні варіанти з новим або акуратним старим ремонтом в віддалених частинах міста з гарною транспортною розв'язкою. Вони здатні запропонувати квартиронаймачам все необхідне для комфортного життя і в той же час коштують порівняно недорого.Ціни на оренду житла в Києві по районах

Зростання вартості оренди житла торкнулося практично всіх районів столиці. Правда, в різній мірі. Наприклад, найбільше цікавих з точки зору ціни і якості варіантів зустрічається в таких районах міста:
● Святошинський. У цій частині міста добре розвинена соціальна і розважальна інфраструктура. Тут багато дитячих садів, шкіл, є різноманітні торговельні центри. Причина доступної ціни багатьох об'єктів житлової нерухомості - в їх віддаленості від метро. Але при цьому вони знаходяться в місцях з гарною транспортною розв'язкою. Тому мешканці Святошинського району зазвичай не витрачають багато часу на дорогу. Середня вартість однокімнатної квартири тут - 5000 грн.
● Голосіївський. Довгий час вважався одним з найбільш дешевих районів Києва. Але ціни на нерухомість почали зростати разом з відкриттям нових станцій метро. Зараз тут зводиться багато новобудов. Транспортна доступність - одна з переваг цієї частини міста. Оренда однокімнатної квартири буде коштувати в середньому 5500 грн.
● Дарницький. Район активно вибудовується. Одночасно з новими будинками тут з'являється і добре розвинена інфраструктура - магазини, аптеки, дитячі садки і школи. Щоб орендувати квартиру на одну кімнату, слід розраховувати приблизно на 6000 грн.Прогнози експертів

Спеціалісти порталу parklane.ua прогнозують подальше зростання цін на оренду житла в Києві. Згідно з їхніми очікуваннями, торкнеться воно переважно одно- і двокімнатних квартир у ціновому діапазоні від 4000 до 8000 грн в місцях з гарною транспортною ситуацією. Так як саме цей тип житла користується найбільшою популярністю у квартиронаймачів.

powered by lun.ua