Представники УЕБ провели презентацію «Організація біржового ринку нафтопродуктів в Україні»

Четвер, 12 травня 2011 —
Представники УЕБ на засіданні комітету «Палива та енергетики» Європейської бізнес асоціації провели презентацію «Організація біржового ринку нафтопродуктів в Україні»...
Виконавчий директор та інші спеціалісти Української енергетичної біржі на засіданні комітету «Палива та енергетики» Європейської бізнес асоціації провели презентацію «Організація біржового ринку нафтопродуктів в Україні». На презентації були присутні основні представники ринку нафтопродуктів, зокрема: ТНК-ВР, БНК-Україна, Концерн Галнафтогаз та інші.

В ході презентації були представлені основні принципи біржової торгівлі нафтопродуктами у світі та перспективи її становлення в Україні. Був розкритий детальний алгоритм торгів нафтопродуктами. Учасники засідання особливо зацікавились торгівлею нафтопродуктами за допомогою електронної торгової системи.

Після презентації були проведені плідні та тривалі обговорення суті біржових торгів, принципів, за якими буде відбуватися біржова торгівля нафтопродуктами в Україні, а також створення надійної системи гарантій виконання зобов'язань контрагентами.

За результатами презентації була досягнута домовленість про подальшу співпрацю УЕБ з учасниками ринку. Вже розпочато створення робочих груп з питань запуску торгів нафтопродуктами на УЕБ на підставі індивідуальної роботи з учасниками ринку.

powered by lun.ua