Акція «3 в 1» від Страхової Групи «ТАС»: новий старт

Середа, 8 вересня 2010 —
Страхова Група «ТАС» до 12-річчя створення компанії запустила другу хвилю акції «3 в 1», в якій беруть участь власники наземних транспортних засобів, що застрахували свою обов'язкову цивільно-правову відповідальність. Акція проходить з 1 вересня по 31 грудня 2010 року в кожному з 345 офісів компанії, що розташовані в усіх регіонах України.
У другій хвилі організатори акції залишили попередній формат – три цінності за ціною одної, але змінили деталі на більш привабливі для клієнтів. Зокрема, за умовами другої хвилі акції будь-який клієнт, що купив поліс «автоцивілки», строком на рік і вартістю не менше 80 грн., отримує (купує за 12 копійок) поповнення рахунку мобільного зв'язку одного з чотирьох операторів – Київстар, МТС, Life:) та Beeline (на вибір клієнта). Оскільки друга хвиля акції приурочена до 12-річчя компанії, сума поповнення рахунку складає 12% від вартості полісу (але не менше 20 грн.).

Отже, клієнт гарантовано отримує дві цінності (страховку і поповнення рахунку) за ціною однієї, а третьою стане можливість виграти автомобіль Skoda Roomster, один з яких буде розіграний 17 жовтня 2010 року, а другий – 14 січня 2011 року.

«Впевнений, такі умови зацікавлять клієнтів, особливо у зв'язку із зміною з 30 серпня лімітів відповідальності страховика і прогнозованого підвищення середніх тарифів на «автоцивілку», – говорить Дмитро Грицута, Голова Правління Страхової Групи «ТАС». – Наші клієнти зможуть отримати приємну «компенсацію» у вигляді більшої суми поповнення рахунку, і, звичайно, можливість стати власником нового авто, не витрачаючи при цьому більше коштів, ніж в будь-якій іншій страховій компанії, оскільки тарифи на «автоцивілку» скрізь однакові. Думаю, це дуже приваблива пропозиція для клієнтів компанії».

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!