Страхова Група «ТАС» – один з лідерів регіонального рейтингу журналу Insurance TOP

Понеділок, 19 липня 2010 —
За результатами дослідження, що були опубліковані в журналі «Insurance Top» №2(30) 2010, Страхова Група «ТАС» упевнено входить в TOP-10 українського ринку класичного страхування ризиків.
Підбито підсумки рейтингового дослідження діяльності страхових компаній в І кварталі 2010 року, яке було проведено Українським науково-дослідним інститутом «Права та економічних досліджень». За результатами дослідження, що були опубліковані в журналі «Insurance Top» №2(30) 2010, Страхова Група «ТАС» упевнено входить в TOP-10 українського ринку класичного страхування ризиків.

Зокрема, в І кварталі 2010 року в категорії TOP-45 на ринку ОСЦПВ Страхова Група «ТАС» посіла 3-є місце, а в категорії TOP-50 на ринку КАСКО – 8-е місце.

Окрема секція числа журналу присвячена рейтингу страхових компаній по 27 регіонах України. Цей ренкінг проводився по 7 основним видам страхування (КАСКО, ОСЦПВ , добровільного медичного страхування, страхування від нещасного випадку, страхування майна, туристичного страхування і страхування вантажів). За його підсумками в І кварталі 2010 року Страхова Група «ТАС» входить в п'ятірку лідерів у більшості регіонів України за обсягом зібраних страхових платежів.

Зокрема, СГ «ТАС» зайняла 1-е місце в Черкаській області; 2-е місце у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Київській, Кіровоградській та Тернопільській областях; 3-є місце в Івано-Франківській, Полтавській, Херсонській, Чернівецькій, Чернігівській областях і АР Крим; 4-е місце в Дніпропетровській, Закарпатській, Одеській, Рівненській та Сумській областях; 5-е місце в Донецькій, Запорізькій, Миколаївській та Харківській областях.

Журнал «Страховий рейтинг «Insurance TОР» вже 7-й рік забезпечує статистикою учасників страхового і финансового ринку України і Росії, а також представників 80 союзів страховиків з більше 40 країн світу. Видання є єдиним якнайповнішим відкритим джерелом, яке щокварталу публікує показники діяльності страхових компаній у розрізі видів страхування.

«Страховики, що беруть участь в незалежному ренкінгу «Insurance TОР», підтверджують свою прозорість і відкритість», – відзначається у релізі видавництва.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!