Реєстратор акцій "Ілліч-Сталі" каже, що його ніхто не захоплював

П'ятниця, 28 травня 2010, 15:43

ТОВ "Українська реєстраційна компанія" (УРК) та її трудовий колектив працюють в штатному режимі, в повному обсязі виконуючи зобов`язання перед своїми клієнтами.

Про це йдеться в офіційному повідомленні УРК, який цитує агентство "УНІАН".

"Ніяких перешкод для роботи компанії, претензій із боку державних органів немає. Ніякої інформації про своє відстронення або звільнення діючий керівник компанії не поширював. Тим паче не може йтися про якесь силове захоплення офісу компанії", - наводяться в повідомленні слова директора компанії Ксенії Мурильової.

"Українська реєстраційна компанія" звертається до засобів масової інформації, інформаційних агентств, інтернет-видань із переконливим проханням не поширювати неперевірену, не відповідну дійсності інформацію, яка може завдати шкоди іміджу, діловій репутації та бізнес-інтересам нашої компанії, призвести до відпливу клієнтів і завдання матеріальних збитків", - наголошується у повідомленні.

Як повідомлялося, 27 травня на сайті газети трудового колективу ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" "Ильичевец" було розміщено повідомлення про те, що офіс "Української реєстраційної компанії", яка здійснює ведення реєстру акцій ММК ім. Ілліча і ЗАТ "Ілліч-Сталь", захоплено невідомими.

За даними видання, група невідомих блокувала доступ співробітників до робочих місць, а директору "Української реєстраційної компанії" повідомлено, що на його місце вже призначено нового керівника.

26 травня в ході прес-конференції представник компанії "Формігос Холдинг Лтд." Борис Подольський заявив про те, що 90% акцій ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча" були придбані на користь російської компанії.

За його словами, компанії "Формігос Холдинг Лтд.", "Рівейн Лтд.", а також декілька інших компаній викупили 100% акцій ЗАТ "Ілліч-Сталь", якому належать близько 90% акцій ММК ім. Ілліча.

Разом із тим, генеральний директор ММК ім. Ілліча Владимир Бойко спростовує інформацію про продаж підприємства, заявляючи про рейдерську атаку на меткомбінат.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!