Едуард Рубін

член Наглядової ради Kharkiv IT Cluster, засновник і власник компанії Telesens
Усі публікації автора
Як IT веде Україну до розвинених країн
Податки, освіта, трудове законодавство — які зміни потрібні для збільшення частки ІТ в українській економіці. (рос)
Навіщо іноземному студенту вчитися в Україні
Деякі іноземні студенти не говорять ні по-російськи, ні по-англійськи. При цьому вони отримують заліки, складають іспити і в підсумку мають український диплом. (Рос.)
Чому вузам потрібен аудит і хто буде першим
Хочу зробити вуз лідером демократичних процесів. Маючи повну підтримку в Києві, мені доводиться долати опір у рідному Харкові. (Рос.)
Грузинська мрія
Населенню було оголошено, що кожен, хто зніме на камеру, як поліцейський бере хабар, отримає премію в розмірі 2 млн ларі. І це працює. (Рос.)
Заздрість
В Індії технопарки - це оазиси сучасного життя на тлі загальної бідності. Саме тому їх обносять високим муром і обплутують дротом, по якому іде електричний струм. (Рос.)
Освіта отримує поштовх
Зволікання з впровадженням приватно-державного партнерства в освіті може зробити Україну неконкурентоспроможною навіть серед країн СНД. (Рос.)
Зачекалися
Охочі купити диплом і так його куплять. А ось тим, хто хоче чогось навчитися, але не може переїхати в інше місто, треба надати таку можливість. (Рос.)
В очікуванні партнерства
Як поширити вкладення приватного капіталу в підготовку фахівців, якщо керівник компанії не має гарантій, що навчені за його рахунок студенти працевлаштуються саме в нього і пропрацюють хоча б кілька років? (Рос.)
Навіщо бізнесмену йти у викладачі
Я хочу привнести в коледж ті навички менеджера, якими користуюся, керуючи компанією, і у мене є уявлення, що і як потрібно змінити, щоб навчання стало максимально ефективним (рос).
"Бананова" Україна? Якби ж то!
Подорожуючи різними країнами, у тому числі екзотичними, і спостерігаючи, як живуть люди в різних куточках планети, всякий раз задаюся одним і тим же питанням: чому ж ми досі "не спромоглися" налагодити своє життя?
Відтік мізків: про плюси і мінуси
Більшість студентів йдуть вчитися на програміста, тримаючи в голові варіант виїзду за кордон. Та й з моєї компанії 3-4 людини в рік стабільно перебираються на Захід. (Рос.)
Погляд з країни молодих
Високим технологіям, як виявилося, В'єтнам приділяє особливу увагу. У Хошиміні є два великі технопарки. У всіх кафе міста - безкоштовний Wi-Fi. Високошвидкісний інтернет є буквально в кожному селі! Мобільний зв'язок - стандарту 3G.
Підпишіться на наші повідомлення!