Анатолій Родзинський

голова ГО "Реформи проти корупції"
Anatoliy Rodzinskiy
Усі публікації автора
Банкрутство по-новому: усе ваше майно продадуть без вас
Які ризики містить проект кодексу з процедур банкрутства.
Рейдери не сплять. Чому Мін'юст прикриває "щурів"
Найкраща порада для бізнесу в Україні — все продати, а гроші сховати в офшорах.
Комунальні кримінальні мільярди: вибір без вибору
Депутати прийняли закон, який істотно ускладнює створення ОСББ. Значить, пограбування українців комунальною мафією буде дужчати. (Рос.)
Які офшори потрібні Україні
Останній витік інформації з документів панамського реєстратора не міг відбутися без участі спецслужб. Мабуть, хтось вирішив "скинути баласт". (Рос.)
Журналісти помилилися: "Рошен" в "сліпому трасті"
Як вчинить далі Порошенко, покаже час, але поки він виконав свою обіцянку і відмовився від управління і впливу на свій бізнес. (Рос.)
Без банкрутства - самогубство
Банки свідомо "пилососили" гроші фізосіб, зупинивши їх кредитування та стягуючи з них борги. За п'ять років вони вилучили у людей 320 млрд грн.
Мін'юст: обіцянки без результатів
Потрібно міняти систему, а не людей. Яскравий приклад, як система змінює людину на краще, - це українці в Європі. Потрапляючи туди, вони перестають смітити. (Рос.)
Мін'юст: знову граблі
Міністр, який розповів про отримання попередньою владою сотень мільйонів гривень офіційних доходів, не міг зізнатися, що він не заробив і 5 млн грн. (Рос.)
Продаж конфіската: корупція у новій обгортці
Хто при здоровому глузді зважиться купити квартиру або нежитлове приміщення, жодного разу їх не подивившись і не ознайомившись з усіма документами? На сайті Мін'юсту нерухомість продається без фотографій і можливості її подивитися. (Рос.)
Сто днів Мін'юсту: нуль результатів
Наші співвітчизники не стали свідомими і не перестали давати хабарі, бо система спеціально побудована так, що без них нічого не рухається. (Рос.)
Мін'юст бере під контроль арбітражних керуючих
Мова йде не стільки про знищення саморегулювання арбітражних керуючих, скільки про обмеження мінімального громадського контролю над процедурою банкрутства, від якої не застрахований ніхто. (Рос.)
Напишіть закон про банкрутство
Аби громадяни не зловживали правом на банкрутство, пропонується після даної процедури зобов'язати їх повідомляти про це кредиторам при отриманні нових позик. У разі ж повторного банкрутства, борги не списуються.