Віктор Таран

центр "Ейдос", голова громадської ради при НАЗК
Viktor Taran
Усі публікації автора
Один бюджет на три роки: як це може змінити життя українців
Відтепер бюджет буде складатися не на один, а на три роки. Це дозволить розпорядникам коштів планувати довгострокові програми.
Верифікація чи оптимізація? Хто продовжить справу Яресько
Україна досі витрачає величезні кошти на соціальну підтримку. Частина цих коштів, десятки мільярдів, використовується чиновниками "не за призначенням".
Чесний бюджет. Яким він повинен бути
Політики уже вісім років активно використовують державний бюджет у популістських цілях, роздаючи соціальні "подачки". Як змінити ситуацію?
Державні закупівлі: дерегуляція до кінця червня?
Чи готова коаліція швидко прийняти прогресивний проект і дати відсіч черговим спробам своїх членів протягнути лобістські ініціативи?
Фінансування Донбасу і терористів - тепер захищена стаття бюджету
"Особливий статус" Донбасу передбачає, що "окремі райони" фінансуватимуться у будь-якому випадку, навіть якщо в бюджеті не вистачатиме коштів на інші соціально важливі видатки
Тендерні загрози
Лобістські ідеї освітянського комітету - лише квіточки. Можуть з'явитися і ягідки - спроби вивести з-під дії тендерного законодавства цілі сектори, що означатиме спокусу великих грошей для нових урядовців.
Неплатежі як загроза
Держава заборгувала величезні суми значній кількості компаній, які виконали роботи та послуги за держконтрактами 2012 року. Проблема стала масовою.
Реєстр тендерних змовників
У світі давно діє такий інструмент як Реєстр недобросовісних учасників державних закупівель. У разі внесення компанії до реєстру її позбавляють права брати участь у державних тендерах на один-два роки.
Підпишіться на наші повідомлення!