Олександр Виговський

адвокат ЮФ "Ілляшев та партнери"
Усі публікації автора
"Про валюту". Що спростить або ускладнить бізнесу новий закон
Валютна лібералізація — це, безумовно, прогресивний крок, який суттєво полегшить життя і бізнесу, і пересічним громадянам.(Рос.)
Змінився порядок ліцензування валютних переказів. Що нового?
Нацбанк посилив валютний режим. Тепер він, а не бізнес, буде вирішувати, чи має фінансова операція економічний сенс. (Рос.)
Нацбанк знову послаблює обмеження на валютному ринку. Наслідки
Зняття обмежень на відплив капіталу, як це не парадоксально, буде сприяти його припливу в країну. (Рос.)
Хто постраждає від заборони грошових переказів Москвою
Росія заборонила грошові перекази в Україну. Як це вплине на українців, які перебувають на заробітках в РФ, і на українських підприємців? (Рос.)
Обмінників все більше, шахраїв все більше. А що НБУ?
Доводиться констатувати, що за три роки жодних дієвих заходів щодо боротьби з тіньовим валютно-обмінним ринком регулятор так і не розробив.
Топ-події року, що минає, в банківській сфері
У 2016 році масштаби "банкопаду" зменшилися, але дві події стали найбільш резонансними: банкрутство "Михайлівського" і націоналізація Приватбанку. (Рос.)
Грошові перекази: Росія готує удар у відповідь
Нацбанк заблокував роботу низки російських платіжних систем, і тепер РФ може заборонити надсилання грошей з Росії в Україну без відкриття банківського рахунку. Хто постраждає найбільше? (Рос.)
Майже як в ЄС. Позичальникам і банкам полегшили життя
15 листопада Верховна Рада прийняла довгоочікуваний Закон "Про споживче кредитування". Чому він суттєво може полегшити життя позичальників і кредиторів, і до чого це призведе.(Рос.)
Як банкам позбутися "токсичних" активів. Новий проект
З'явиться новий вид компаній з управління боргами. Вони зможуть купувати будь-яку заборгованість. Обговорюється навіть варіанти, які дозволять викуп боргів ЖКГ.(Рос.)