Андрій Вігірінський

юрист
Андрей Вигиринский
Усі публікації автора
Чи наважиться влада монетизувати пільги на проїзд перед виборами
Кабмін затвердив порядок надання транспортних пільг населенню у готівковій формі, але про перемогу говорити рано. Рішення про монетизацію ухвалюватимуть місцеві ради, але це їх право, а не обов'язок.
Диференційована мінімальна зарплата: за чи проти
Урядова ідея запровадження диференційованої мінімальної зарплати цікава, однак може суперечити Конституції.
96 тисяч за працівника-"нелегала". Які штрафи і перевірки чекають на бізнес
Багато малих підприємств після сплати штрафів закриються. Санкція може бути істотною, але вона не повинна стимулювати корупцію. (Рос.)
Про курс гривні та звичайні хвороби
Україна позичає гроші для того, щоб погасити раніше позичене, але вічно так тривати не може. Програма співпраці з МВФ розробляється не для цього.
Консенсус для "мінімалки": диявол криється в деталях
У вітчизняній політиці триває війна популізму, раціоналізму та рейтингових амбіцій. З одного боку, всі фракції вимагали від уряду підняття мінімальної зарплати, з іншого — механізм її зростання свідчить, що це асоціальне шахрайство та обман.
Перевірка на щирість, або Тарифи – у руках місцевих чиновників
Місцеві органи, для збереження рейтингів в межах тієї територіальної громади, яка їх обрала, висловлюють занепокоєння з питань підвищення тарифів. Однак при цьому розводять руками та кивають на Київ.
Високі зарплати для керівників держкомпаній. Удар по корупції?
Змінився порядок визначення матеріальної винагороди для топ-менеджменту держпідприємств. Її максимальні межі зросли на 250-2500% порівняно з тими, які діяли досі. Чи готове населення до цього?
Підпишіться на наші повідомлення!