Новини 10 березня: "чорний понеділок" на ринках, реакція Нефьодова на критику Зеленського, відповідь НБУ на паніку

Вівторок, 10 березня 2020, 21:00
 

Про "чорний понеділок" на ринках. За результатами торгів 9 березня світові фондові індекси рекордно обвалилися.

Про реакцію Нефьодова на критику Зеленського. Очільник митниці Максим Нефьодов заявив, що надходження до митниці зменшились через уповільнення економіки, падіння промисловості та зміну курсу долара.

Про відповідь НБУ на паніку. Національний банк вийшов на міжбанківський ринок з інтервенціями і продав за перші 30 хвилин 150 мільйонів доларів, а згодом ще 100 мільйонів.

Про нафтовий конфлікт. Міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдулазіз бін Салман заявив, що не бачить необхідності в проведенні зустрічі ОПЕК+ в травні-червні.

Про реакцію України на кризу. Паніка на світових ринках через поширення коронавірусу і обвалу цін на нафту призвели до чергового різкого падіння вартості ВВП-варантів і єврооблігацій України.

Про запаси газу. Станом на 8 березня запаси газу у підземних сховищах становили 15,8 млрд кубометрів - це у 1,5-2 рази більше, ніж зазвичай станом на цю дату.

Про зростання цін. Споживчі ціни в лютому 2020 року порівняно із січнем знизилися на 0,3% - до 2,4%, з початку року – на 0,1%.

Ви хочете знати більше?

 

Початок світової кризи? Що означає обвал ринків акцій, валюти та нафти

Чи сигналізують останні події на світових ринках, що треба готуватись до нової кризи.

 

П'ять технологій, які змінять життя людей у 2020 році: дослідження Deloitte

Технології майбутнього стрімко проникають у повсякдення, стаючи більш інтегрованими і взаємопов'язаними. Які продукти і послуги, що спричинили хайп раніше, стануть реальністю у 2020 році?

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!