Фінанси

30 днів без валюти: чи допоможе рішення Нацбанку експорту в ЄС
Національний банк дав багатообіцяючий сигнал для експортерів, збільшивши термін повернення валютної виручки до 120 днів. Наскільки цей крок допоможе українським компаніям?
Чи втримається курс гривні восени
До кінця року очікується кілька "пікових" періодів, під час яких тиск на курс посилиться. За оцінкою експертів, курс гривні в осінньо-зимовий період може становити 26,5-27,5 гривні за долар.(Рос.)
Секрет успіху Швейцарії: банки чи свободи?
Стати Швейцарією — значить лібералізувати економіку, скоротити державні витрати і податки, дерегулювати бізнес. Уряд як слуга суспільства повинен робити якомога менше: охороняти мир і неупереджено вершити правосуддя.
Юлія Берещенко: Фонд гарантування вкладів — найслабший керуючий проблемними активами
Голова Департаменту консолідованих продажів і управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про роботу її департаменту, якість активів неплатоспроможних банків і про те, хто зараз цікавиться ринком проблемних боргів в Україні.(Рос.)
Чому держпідприємства досі не реформовані
Реформа сектора просувається повільно. Її гальмують менеджмент державних компаній, який бажає зберегти тіньові доходи, та відсутність єдиної думки щодо державних активів у парламенті. (Рос.)
Кому війна, кому мати рідна: фортифікації посипалися
Проект будівництва фортифікацій в зоні АТО, що рік тому, зі слів чиновників, був успішно завершений, почав сипатися, як пісок. Кримінальні справи, зниклі гроші та порослі травою укріплення — ось результат розтрати 850 млн грн з держбюджету.
Ігор Мазепа: Краще б продали ОПЗ Коломойському п'ять років тому за 600 мільйонів
ЕП поговорила з відомим інвестбанкіром і радником голови АП Ігорем Мазепою про те, хто впливає на кадрові рішення в Адміністрації, чого чекати від приватизації, що буде з ОПЗ, і чому уряд насправді не хоче ще одного траншу від МВФ.(Рос.)
Банки vs НБУ. Чи можна повернути на ринок неплатоспроможний банк
Уже кілька виведених з ринку кредитних установ в суді домоглися скасування рішень Нацбанку і заборони на ліквідацію. Що буде далі? Чи зможуть банки повернутися на ринок? (Рос.)
Злочин і покарання: кого влада переслідує за банкопад
ЕП зібрала усю основну інформацію про кримінальні та господарські справи, що стосуються збанкрутілих банків та власників фінансових установ, які повинні це заплатити. Хто відповість за банкопад?
Володимир Омелян: Я не готовий нести відповідальність за тих, кого призначили до мене
Міністр інфраструктури розповів ЕП, як потрапив до уряду, чи впливають на його рішення "Народний фронт" та керівник МВС Арсен Аваков, а також що буде з автомобільною мережею, і коли в Україні з'явиться дорожній фонд.
Знеструмлені мережі: хто винен у 50-відсотковій дефляції банків
За останні 2,5 року кількість банківських відділень скоротилася на 8 468 до 10 822. Близько 5,5 тис "забрали" російська окупація і банківська чистка. Решту відділень закрили стабільні банки. VoxUkraine з'ясував, що "вбило" більше відділень: бідність чи нові технології.
Життя без МВФ. Яке воно?
Україна вже точно не отримає третій транш МВФ в липні і, ймовірно, навіть не цього літа, а може і не цього року. Чому так, і чи впорається країна без допомоги Фонду? (Рос.)