Колонки

"Ціна" чистих туалетів: чого не помічають пасажири "Укрзалізниці"
Якщо не буде покарано всіх причетних до закупівель палива з необґрунтованим підвищенням цін, ця схема дозволить комусь "вимити" ще не один десяток мільйонів гривень.(Рос.)
Абсурдні вимоги. Як схиляють до корупції майбутніх водіїв
Чому б при отриманні водійських прав не вимагати розрізняти за запахом марки бензину, або рівно ходити після 30 обертів на центрифузі? (Рос.)
Депозитний "ставкопад"
Куди рухаються депозитні ставки? Відповідь проста: чітко вниз. З 25 найбільших банків тільки один підвищив ставки протягом місяця.
Хто вирішить Долю України. За мотивами Давосу
Україні є що запропонувати. У Давосі ми стали справжнім магнітом: які галузі і проекти найкращі, нерухомість, космос, енергетика, сільське господарство та, звичайно ж наші ІТ розробки і компанії.(Рос.)
Тільки страхова медицина, тільки хардкор!
Кошти слід закріпити за пацієнтами. Вони отримають ваучери, які прийматимуть лікарні. Більше пацієнтів — більше грошей у лікарень і лікарів.
Операція "Антиофшор", або Як ще Україна може протидіяти ухиленню від сплати податків
"Вершки" у вигляді зекономлених сум податку отримують транснаціональні компанії. Відомий приклад — мережа кав'ярень Starbucks.
Лише наслідуванням цінностей Європу не зацікавити
На фоні численних загроз, які постали перед ЄС, Україна із своїми проблемами в очах європейців розглядається як зайвий тягар. Як нам бути?
Свобода вибору і трудова еміграція. Український вимір
Не варто волати про "геноцид" українців чи зраду емігрантів. Треба говорити про відсутність відповідної політики країни щодо конкуренції за робітників.
Скільки кишень співробітників податкової міліції потрібно, щоб влізло 7 мільярдів
Податкова міліція щорічно вилучає 200 млн грн, проте в офіційній статистиці ця сума не відображається. Куди йде вилучена готівка?
Державні сільгоспземлі: ні собі, ні людям
Починати обіг аграрних земель треба з державних ділянок. Державні землі отримають ефективного власника, а бюджет — суттєві кошти.
Ціна траншу. Уряд відмовляється від підтримки експорту
Урядовців не бентежить той факт, що потенційне зобов'язання України перед МВФ протирічить Закону про Експортно-кредитне агентство як в частині строків його створення, так і в частині видів діяльності установи.
Влада оголосила війну "патентним тролям"
В Україні процвітає своєрідний бізнес: фізособи патентують стандартні предмети, а потім вимагають у підприємців гроші. Мінекономіки вирішило покласти край таким витівкам. (Рос.)