Колонки

"Мирські" домовленості: як енергетична криза об'єднала Порошенка з Ахметовим
Блокада почала розставляти крапки над "і" у відносинах еліт. Перший процес уже запущений: команда Петра Порошенка стала відкрито боротися за збереження бізнесу Ріната Ахметова. (Рос.)
Трохи рефлексії про нічні пильнування під судом
Київ - все ще точка, куди сходиться горизонт. Незважаючи на розгалужену мережу активістів і сучасні засоби комунікації, національний виклик вирішується локально. (Рос.)
Шість кроків. Як уникнути транспортного колапсу в агросекторі
Залізниця не готова до зростання виробництва зерна та його експорту. Їй катастрофічно бракує вантажних вагонів. Бізнес сам не впорається.
Про справу Насірова: навіщо підтримувати саботаж?
Історія з Насіровим показала, чому ми так повільно рухаємося, а також оголила всю деструктивність суспільства.(Рос.)
Подолати земельну корупцію одним кліком
Триває експеримент з екстериторіального погодження проектів землеустрою. Експерт і замовник не знають один одного, тож "гонорари" — в минулому.
"Теплі кредити": підсумки та перспективи
У 2017 році влада "спалить" 50 млрд грн на субсидіях, а на державну підтримку енергоефективності виділить 0,8 млрд грн. Які її справжні пріоритети?
Захист прав в держзакупівлях, або Чи є життя після відмови АМКУ
Якщо ваші права в процедурі держзакупівлі очевидно порушені, єдина правильна тактика – це використовувати всі доступні способи захисту, в тому числі в разі відмови АМКУ.(Рос.)
Енергоефективний "Почекун"
Вдалу програму "теплих кредитів" уряд хоче підсилити новим інструментом — Фондом енергоефективності. Для його запуску слід прийняти кілька законів. Але...
Хто постраждає від заборони грошових переказів Москвою
Росія заборонила грошові перекази в Україну. Як це вплине на українців, які перебувають на заробітках в РФ, і на українських підприємців? (Рос.)
"ЛНР" і комунізм: чому за електрику для сепаратистів платять українці
Після того як незаконні збройні формування нас пограбували, ми повинні безкоштовно постачати їм електрику за рішенням нашого уряду. Це парадокс. (Рос.)
Чи злякається українська влада ультиматуму бойовиків
Сепаратисти на Донбасі гостро реагують на енергетичну блокаду з українського боку. Схоже, вона їх сильно лякає. (Рос.)
Про WhatsApp Яна Кума і рабство фастівчан
Україна завжди славилася тим, що вміла народжувати талановитих людей, здатних змінювати світ, але при цьому ніколи не вміла утримувати їх у країні. (Рос.)