Колонки

Навіщо бізнесу digital і як його правильно готувати в новому році?
ЗА ПІДТРИМКИ "ВШК". Digital - це ваш сайт, присутність інформації про компанії та відгуки про вас в пошукових системах і соціальних мережах, e-mail маркетинг і багато іншого. Якщо цього немає, то пора змінюватися зараз або залишитися в минулому назавжди (рос.)
Бідні, бо дурні, або Як підвищити ефективність витрат лікарень
Українці змирилися з обідраними палатами і звикли платити за ліки. Дарма. Система ProZorro довела: гроші у медичних чиновників є. Питання в тому, як вони їх витрачають.
Відродження водного транспорту: на кого працюватимуть ріки країни?
Після маніпуляцій з національними монополіями підприємці Пінчук, Ахметов, Новинський та Коломойський стали олігархами. Не повторімо цієї помилки.
Ринок земель: ринок-привид чи ринок-реальність
Експерти проаналізували законопроект "Про обіг земель сільськогосподарського призначення" і визначили, що за ним ховається: вільний ринок чи його примара.
Чому нам потрібен податок на розподілений прибуток підприємств
Оподаткування лише розподіленого прибутку знизить рівень корупції і стане драйвером економічного зростання, бо стимулюватиме реінвестувати прибуток.
Людський фактор. Як удосконалити ProZorro
Подекуди на новому ринку закупівель зустрічаються старі хвороби. Після електронних торгів переможцю телефонують від замовника і пропонують "закріпити перемогу", натякаючи на "відкат".
Нові штрафи для бізнесу: гра в одні ворота
Коротко про те, які нові штрафи принесли бізнесу під новорічну ялинку і яке посилення адміністрування у зв'язку з цим нас чекає. (Рос.)
Фінал саги "Новий ЦУМ": висновки реальних покупців
Новий ЦУМ не цікавий для тих, хто часто буває в Європі, і для тих, хто вміє рахувати гроші. Навіть якщо їх багато. (Рос.)
ЄСВ для підприємців у 2017 році: "податок на повітря"
В черговий раз держава як партнер бізнесу показала свою непередбачуваність і самодурство. І чудова соціальна реклама ДФС на телебаченні навряд чи змінить ситуацію.(Рос.)
Що не так з числом 199 000 у держзакупівлях
Аналіз вартості закупівель виявив аномальну частоту договорів на суму близько 195 тисяч гривень. Про що це свідчить?
Адресується середньому класу
Чому у нас все вийде, якщо ми перестанемо вести себе як відокремлені мудаки і почнемо довіряти один одному на ділі, а не на словах.(Рос.)
Як подолати колапс банківської системи
Банківська система та реальна економіка існують окремо і тому вони непродуктивні. Саме з цієї причини відбувається їх спільне безнадійне падіння.