Колонки

Бюджет ухвалено. Що далі?
Ухвалення бюджету мусить присоромити скептиків і заспокоїти шукачів "зради". Втім, громадськості не час складати зброю: уряд відкинув усі революційні ідеї.
"Авторська колекція" або як народжуються унікальні українські вина
PROMOTED. Міжнародна компанія Ipsos Comcon заявила, що головною тенденцією на винному ринку України - є поєднання нових технологій з Авторськими ідеями.
Хакери атакують інфраструктуру країни. Що робити?
Ми знаходимося в активній фазі спрацьовування вірусів, тому у нас в країні вже є "заражені" об'єкти. Рано чи пізно вони "вистрілять", через день, місяць чи півроку.(Рос.)
Історичний вибір. Чи може Україна стати експортером газу
Вибір дуже простий: дати собі шанс досягти енергетичної незалежності до 2020 року і залучити необхідні інвестиції або й надалі платити 2 млрд дол на рік за імпорт і спостерігати занепад вітчизняного виробництва газу.
Грошові перекази: Росія готує удар у відповідь
Нацбанк заблокував роботу низки російських платіжних систем, і тепер РФ може заборонити надсилання грошей з Росії в Україну без відкриття банківського рахунку. Хто постраждає найбільше? (Рос.)
Фактор Приватбанку. Три причини, чому курс повернеться на місце
Націоналізація "Приватбанку", очевидно, "зірве" обмінний курс в наступні кілька тижнів – це звична реакція населення на невизначеність та шокові події
День П. Націоналізація Приватбанку — необхідна жорстокість
Українські платники податків в день Святого Миколая знайдуть у себе під подушкою Приватбанк. Вони в черговий раз заплатять за помилки, яких можна було не робити. (Рос.)
Економічний прогноз на 2017 рік: гірше буде у 2018-му
Найбільших втрат зазнають сектори, орієнтовані на внутрішній попит. Експортно-орієнтовані галузі будуть в плюсі, передусім агросектор. Легше буде металургії, складніше — машинобудуванню. (Рос.)
Десять цифр, які характеризують український АПК у 2016 році
Ми зібрали рекордний урожай, збільшили експорт в ЄС і зменшили його у Росію, наловили багато риби і спрямували в сектор чимало інвестицій. Гальмували наш поступ земельний мораторій та африканська чума.
Настав час розкріпачити власників земельних паїв
Я з колегами написав законопроект, який скасовує мораторій на торгівлю паями і поетапно запроваджує ринок землі. Годі обмежувати економічні свободи людей.
Згубна публічність. Чому зірки не платять податки
Персональна сплата податків може дисциплінувати громадян. Тоді вони навряд чи будуть продавати на виборах свої голоси за гречку і стануть ретельніше контролювати роботу державних установ. (Рос.)
Досвід середньовіччя, або Як вибрати надійний банк
Сайт НБУ містить показники роботи ста банків, тож кожен може ознайомитися з ними онлайн. Після цього вибрати свій банк стає легко і просто.