Колонки

До і після півночі. Що депутати змінили в Податковому кодексі
2017 рік почнеться для платників податків з купи сюрпризів. Причому, не дуже приємних.(Рос.)
Як відбирають землі у фермерів в сумській глибинці
Хочу вас розчарувати, але далі мова не піде про мораторій на продаж землі. Поговоримо про іншу сторону медалі — про земельні махінації. В українських глибинках таких випадків хтозна-скільки.
Житло для атовців: легкі гроші для ділків
Чиновники, купуючи житло для учасників АТО, часто намагаються заробити. Правоохоронці вже зацікавилися деякими контрактами, але ще не всіма.
Недоторкані олігархи і наступ на середній клас. До чого це призведе?
Війна із середнім класом перейшла в "гарячу" фазу. Наслідки будуть катастрофічними — до влади прийде або створений Кремлем союз реваншистів і популістів, або неадекватні радикали-маргінали.(Рос.)
Новий ЦУМ: Втрата останнього київського універмагу
Немає сенсу оплачувати примхи. Дорогі товари можуть бути і в ЦУМі, ніхто не сперечається, але за наявності товарів в інших цінових категоріях в тій же асортиментній групі. Як в нормальному універмазі. Як і було раніше в ЦУМі.(Рос.)
Як "Народний фронт" і компанія повернули Насірову корупційні потоки
Попри низку позитивних змін для платників податків, черговий етап податкової реформи приніс сумні новини. Бази даних Мінфіну не передаються, "Укрнафта" не платитиме податки, податкова міліція залишається, а Насіров — молодець.
Реформи в нікуди? Чому українці скептично ставляться до обраного шляху
Реформи — не самоціль. Вони повинні приносити користь народові України з точки зору добробуту, рівності та справедливості. Коли це станеться?
Новий бюджет і нові податки: рейтинг зрад і перемог
Які "плюси" та "мінуси" бюджету, за яким країна буде жити у 2017 році.
Ще не Лас-Вегас, уже не Луганськ. Польща чекає півмільйона українців на роботу
На польському прикладі я переконався, що світом правлять не ресурси чи гроші. Основний капітал — люди. І ми їх втрачаємо.
Реформа приєднань до електромереж: сюжет вартий Агати Крісті
Поки прем'єр звітує про запровадження передових стандартів підключення до енергомереж, хтось закладає у профільний законопроект немалі "чайові".
Трамп, Путін та ExxonMobil об'єднуються, щоб підсмажити планету
Наміри глави вуглеводневого гіганта ExxonMobil стати держсекретарем США пояснюють, чому Путін прагнув обрання Трампа. Йдеться про реанімацію нафтової угоди на 500 млрд дол, яка була зупинена санкціями проти Росії.
Яким буде меблевий ринок України у 2017 році. Між війною та синергією.
PROMOTED. За довгі роки роботи на ринку м'яких меблів я навчився не тільки відчувати тенденції, які визначають ландшафт бізнесу, але й почав розуміти ознаки, що формують певні перспективи.