Новини 7 квітня: "антиколомойський" закон, підвищення пенсій, заміна Вітренка в "Нафтогазі"

Вівторок, 7 квітня 2020, 21:00

Про "антиколомойський" закон. До законопроєкту №2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності депутати внесли 16,3 тисячі правок. Абсолютний рекордсмен - нардеп монобільшості Антон Поляков, який подав 6033 правки.

Про підвищення пенсій. Кабінет міністрів у новому законопроєкті про державний бюджет запропонує парламенту збільшити видатки на пенсійне забезпечення із 172,6 мільярда гривень до 192,3 мільярда.

Про заміну Вітренка у "Нафтогазі". "Нафтогаз" шукає заміну виконавчому директору компанії Юрію Вітренку. За даними ЕП, зміни у топ-менеджменті "Нафтогазу" пов'язані із приходом в компанію Отто Ватерландера. Сам Вітренко спростовує інформацію.

Про зниження ВВП ще до кризи. Падіння валового внутрішнього продукту України в січні-лютому 2020 року становило 0,2%.

Про Суркісів і Приватбанк. 8 квітня Київський апеляційний суд проведе засідання, у результаті якого Приватбанк, можливо, муситиме виплатити 250 млн дол офшорним компаніям з орбіти сім'ї Суркісів.

Ви хочете знати більше?

"Старий" Коболєв — "новий" "Нафтогаз": чому топменеджерам держкомпанії шукають заміну

Як газова компанія знову змінює свою структуру і до чого це може призвести. (рос)

Голова Укргазбанку: одні клієнти постраждали від карантину, а інші — намагаються цим скористатися

Наскільки банки готові до кризи, що може підштовхнути гривню до девальвації, які клієнти можуть розраховувати на реструктуризацію кредиту, та яка валюта є найбільш стабільною в кризовий час. (рос)

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!