Черговий завод "Укрспирту" продали на аукціоні за 55 мільйонів

Четвер, 24 грудня 2020, 18:23
 

Великолюбінське місце провадження діяльності продали на аукціоні за 55 мільйонів гривень, що майже вдвічі більше за початкову вартість лоту.

Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна, аукціон на Prozorro.sale.

В конкурсі брала участь лише одна заявка від ТОВ "ОПТ МАНІЯ", що підняла вартість лоту зі стартової ціни у 1,83 раза. Так, Великолюбінське МДП мало початкову вартість майже 30 млн грн, а "з молотка" воно пішло за 55 млн грн.

Нагадаємо:

Фонд держмайна на приватизаційному аукціоні 23 грудня продав Кобиловолоцьке МПД за 81,75 млн грн - загалом подолана позначка у мільярд гривень від приватизації спиртових активів.

Фонд держмайна на приватизаційному аукціоні 3 грудня продав за 61 млн 100 грн 12-й об'єкт ДП "Укрспирт" - Довжоцьке МПД (Хмельницька область).

Фонд держмайна на приватизаційному аукціоні 4 грудня продав 13-й об'єкт "Укрспирту" - Мартинівське місце провадження діяльності та зберігання спирту (Вінницька область) за 84 млн 777 грн.

Фонд гарантування 17 грудня на приватизаційному аукціоні продав 14-й об'єкт ДП "Укрспирт" - Воютицьке МПД - за 48 млн 100 грн.

Фонд держмайна на приватизаційному аукціоні продав Вишняківське МПД за 234 млн грн- це рекорд у приватизації спиртових активів.

Фонд держмайна продав на приватизаційному аукціоні 16-й об'єкт "Укрспирту" - Вишняківське МПД та зберігання спирту (лікеро-горілчане виробництво) - за 23,1 млн грн.

Читайте також: "Укрспирте", до побачення? Як заробити два мільярди на продажі спиртзаводів

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!