Міністр фінансів запевняє, що місія МВФ буде в Україні у жовтні-листопаді 

Вівторок, 22 вересня 2020, 10:55
 

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що місія Міжнародного валютного фонду може прибути в Україну у жовтні-листопаді 2020 року.

Про це він заявив в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.

"Інформація про паузу (у взаємодії України та МВФ - ЕП) - це чутки. Сьогодні прем’єр-міністр спілкувався з керівником Європейського департаменту МВФ і обговорювали приїзд потенційний приїзд місії найближчим часом. 

Місія фонда запитує декілька питань, зокрема, щодо нового бюджету. Ми за найближчий тиждень проговоримо ці питання, і є всі підстави вважати, що в жовтні (можливо листопаді) місія фонду буде в Україні", - підтвердив Марченко.

За його словами уряд щонайменше раз на тиждень має онлайн-спілкування з МВФ.

Нагадуємо:

Напередодні Кабінет міністрів направив лист на адресу директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що співпраця з МВФ є обов'язковою для України у 2021 році, водночас він не володіє даними, що наступний транш МВФ може надійти у грудні 2020-го.

Представники МВФ нагадують про важливість нової антикорупційної інфраструктури в Україні, і поки не можуть назвати дату місії для траншу stand by.

Напередодні міністр фінансів Сергій Марченко заявляв, що Кабмін повністю виконує ті структурні маяки, які передбачає програма співпраці з МВФ, в уряді очікують до кінця року отримати заплановані транші.

Голова НБУ Кирило Шевченко заявив, що свіжий макропрогноз Нацбанку побудований на припущенні, що другому траншу від МВФ у цьому році бути.

Рада директорів МВФ затвердила програму співпраці з Україною на 5 мільярдів доларів. Програма розрахована на 18 місяців.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"