Новини 6 березня: порятунок промисловості, перше з 2016 року падіння ВВП та пошук Жеваго Зеленським

П'ятниця, 6 березня 2020, 21:00

Про порятунок промисловості. На думку прем’єр-міністра Денис Шмигаля, три невідкладних кроки для поліпшення ситуації у промисловому сектору – це комунікація з промисловцями, лобізм на світових ринках та створення відповідних умов у податковій сфері.

Про пошук Жеваго Зеленським. Президент Володимир Зеленський попросив генерального директора Кременчуцького автомобільного заводу передати власнику підприємства Костянтину Жеваго прохання вийти на зв’язок.

Про втрату прокуратурою трьохсот тисяч доларів. Суд зобов’язав повернути гроші формальним власникам, але виявилось що 272 тисячі доларів, які зберігались у прокуратурі є фальшивими.

Про перше з 2016 року падіння ВВП. Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства оцінює рівень падіння валового внутрішнього продукту в січні 2020 року в 0,5%.

Про торги Криклія та Зеленського. Міністр інфраструктури Владислав Криклій після публічної дискусії із президентом Володимиром Зеленським пообіцяв, що "Укрзалізниця" замовить у Крюківського вагонобудівного заводу 90 пасажирських вагонів та 3 дизель-потяга.

Ви хочете знати більше?

Як "доступні кредити 5-7-9%" виявилися недоступними для нового бізнесу: експеримент ЕП

Широко розрекламована кампанія "5-7-9%" обіцяє українцям доступні кредити для власної справи. Заявки на отримання таких кредитів вимірюються уже десятками тисяч. А чи можливо отримати кошти, якщо ти починаєш бізнес "з нуля"? ЕП з'ясувала це, ставши на місяць підприємцем-початківцем.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!