OVERTIME: ГОЛОВНІ ПОДІЇ ДНЯ

Вівторок, 13 листопада 2018, 21:00

Про рецепт від МВФ, податківця-втікача та cashless-метрополітен

 

Про податківця-втікача. Екс-глава Державної фіскальної служби Мирослав Продан повідомив, що перебуває за кордоном на лікуванні, і в цей час йому прислали повістку від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про cashless-метрополітен. У київському метрополітені з’явилася можливість розплатитись карткою.

Про рецепт від МВФ. У Міжнародному валютному фонді вважають, що для прискорення економічного зростання в Україні слід знизити процентні ставки за кредитами, забезпечити сприятливий бізнес-клімат і дотримуватися фіскальної політики.

Про Кононенка і його "смотрящего". Народний депутат і багаторічний бізнес-партнер президента Петра Порошенка Ігор Кононенко запевняє, що не знайомий з Віталієм Кропачовим, якого називають "смотрящим" у вугільній галузі.

Про заокруглення копійок. У разі порушення правил заокруглення на бізнес може бути накладено штраф - у  п'ятикратному розмірі неоприбуткованої суми.

Про газ. "Укргазвидобування" через суд вимагає у Кабміну компенсацію на суму 56,8 мільярда гривень через відсутність можливості вільно продавати природний газ за ринковими цінами. 56,8 мільярда гривень!

Ви хочете знати більше?

 

Чому всі будують зернові термінали

За п'ять років приватний бізнес вклав в будівництво зернових терміналів в українських портах близько мільярда доларів. Проте будівельний бум значно випередив розвиток інфраструктури доставки. До чого це може призвести?

 

Андрій Мацола: Зараз будь-який бізнесмен може обирати — платити хабарі чи ні

Що треба знати про ринок пива та його головних гравців. У фокусі "Зе Інтерв'юєра" і ЕП — власник Першої приватної броварні Андрій Мацола.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!