Апеляційний суд визнав законною догану Рожковій, вона спростовує

Понеділок, 16 серпня 2021, 12:10
 
Катерина Рожкова
фото: нбу

Шостий апеляційний адмінсуд задовольнив апеляційну скаргу НБУ і скасував рішення Окружного адмінсуду Києва, яким визнали протиправним рішення Ради НБУ про винесення догани і оголошення недовіри Катерині Рожковій.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на рішення суду від 11 серпня.

При цьому, Шостий апеляційний адмінсуд закрив провадження у цій справі.

Доповнено 19 серпня.

Рожкова заявила, що повідомлення ЗМІ про "програш в Шостому Апеляційному суді" не відповідають дійсності.

За словами Рожкової, Шостий апеляційний суд відмовився розглядати цю справу по суті і передав її в Київський Апеляційний, в якому рішення на користь позивачів залишилося без змін.

Рекомендуємо почитати: Картковий будинок на Інститутській: що відбувається в НБУ та до чого тут справа Приватбанку

Нагадаємо:

Рада Національного банку 5 жовтня оголосила догану та недовіру першим заступникам голови НБУ Катерині Рожковій та Дмитру Сологубу, які раніше працювали у команді ексголови регулятора - Якова Смолія, звільненого у серпні.

Рожковій та Сологубові висловили недовіру через їх публічні виступи, заявив член Ради Національного банку Василь Горбаль.

Заступники голови Національного банку Катерина Рожкова та Дмитро Сологуб порушили політику "єдиного голосу", що могло зашкодити порозумінню регулятора із міжнародними партнерами України, заявив голова НБУ Кирило Шевченко.

У Міжнародному валютному фонді заявили, що забезпечення відповідальності правління НБУ має відбуватись згідно із засадами управління Нацбанком.

Посольство США в Україні поділяє стурбованість МВФ з приводу голосування Ради НБУ за догану заступникам голови НБУ Рожковій та Сологубу.

Суд скасував рішення Ради Національного банку про догану і висловлення недовіри першому заступнику голови правління НБУ Катерині Рожковій і заступнику голови правління Дмитру Сологубу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!