Новини 30 березня: ФОПам знову виплатять по 8 тисяч, ціни на газ більше не будуть 6,99

Вівторок, 30 березня 2021, 21:00

Про ФОПів. Верховна Рада підтримала президентський законопроєкт, яким пропонується виплатити 8 тисяч гривень підтримки для ФОП та найманих працівників, діяльність яких обмежена через локдаун.

Про ціни на газ. МВФ вважає, що повернення до контролю над цінами на газ є неефективним способом субсидування домогосподарств і призводить до зловживання ресурсами через корупцію.

Про МВФ. Міжнародний валютний фонд наразі не може передбачити терміни завершення першого перегляду програми stand by – все залежатиме від прогресу у дискусіях щодо визначених програмою умов та зобов’язань.

Про City Express. Запуск проєкту швидкісних електричок City Express наразі планується у Києві, Харкові та Дніпрі, проте до переліку може долучитися Львів.

Про приватизацію. Верховна Рада ухвалила законопроєкт щодо розблокування аукціонів великої приватизації, яку зупинили через пандемію коронавірусу.

Ексклюзиви ЕП

Прощавайте, 6,99 за кубометр: що буде з цінами на газ для населення та як працюватиме річний продукт

З 1 квітня в Україні більше не діятиме обмеження ціни на газ для населення – 6,99 грн за кубометр, а ще через місяць запрацює новий продукт. Хто вже підвищує ціни на газ, і чи вигідно переходити на річний тариф?

Допомогти бізнесу експортувати більше в ЄС: як може допомогти місцева влада

Кожна третя гривня, отримана українським бізнесом від експорту товарів та послуг, надходить з країн Євросоюзу. Як можна збільшити обсяги експорту та яка роль у цьому місцевих органів влади?

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!