Шмигаль назвав 2 топ-завдання для Мінагрополітики на 2021 рік

Середа, 3 березня 2021, 14:15
 

Перед Мінагрополітики стоять 2 важливі завдання - запуск ринку землі з 1 липня та реалізація масштабної програми з будівництва системи зрошення.

Про це на засіданні уряду заявив прем'єр Денис Шмигаль.

"Один із пріоритетів роботи уряду на цей рік - запуск повноцінної роботи Мінагрополітики. Перед міністерством стоять 2 важливі завдання: запуск ринку землі з 1 липня та реалізція масштабної програми з будівництва системи зрошення, яка може значно збільшити врожайність у південних регіонах", - сказав Шмигаль.

Нагадаємо:

Раніше Шмигаль заявляв, що новостворене МінАПК "сьогодні повноцінно може працювати", за його словами, йде робота по повноцінному початку діяльності міністерства.

Міністр аграрної політики Роман Лещенко заявив, що робота міністерства у повноцінному режимі почнеться з 1 березня.

Уряд ухвалив постанову № 1344 від 28 грудня 2020 року - вона передбачає, що відновлення МінАПК має завершитися до 1 лютого 2021 року. Постанова вступила в дію з 6 січня 2021 року.

Верховна Рада підтримала призначення голови Держгеокадастру Романа Лещенка міністром аграрної політики та продовольства України.

Відновлення роботи профільного аграрного міністерства відбудеться на початку 2021 року, заявляв раніше прем'єр Денис Шмигаль.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!